پرش به بالا

تأثیر ترکیبی را در زندگی خود منعکس کنید
 
در طی این آموزش شش هفته ای دیجیتال ، دارن شخصاً شما را از طریق ادغام سیستم عامل (OS) اثر مرکب در زندگی راهنمایی می کند تا به شما کمک کند تا موفقیت خود را پرتاب کنید و آینده خود را متحول کنید.
 
این سیستم ابتکاری برای تغییر راحت گزینه ها ، رفتارها ، عادت ها مطابق با هدف جدیدی است که دارید… یا هر پروژه ای که می خواهید انجام دهید.
 
هر تغییری که می خواهید ایجاد کنید ، پروژه ای که می خواهید انجام دهید ، هدفی است که می خواهید به آن برسید…
JUMPSTART شروع به کار شما می کند.
 
مراحل ساده تنظیمات کوچک نتایج عظیم

تولید دیوانه

سیستم خودآموزی نهایی

برای کسانی که می خواهند بزرگ باشند. INSANE PRODUCTIVITY آخرین برنامه آموزشی برای دادن مزیت موفقیت “ناعادلانه” به شما است.

هنگامی که روش های بهره وری ، ابزارها و استراتژی های مورد استفاده نخبه ترین دستاوردهای زمانه ما را یاد گرفتید ، سازنده ترین و قدرتمندترین خود را از بین ببرید.

در این سیستم آموزش 12 هفته ای برنده جایزه (با دسترسی مادام العمر) ، شما می توانید 10 برابر نتایج تولید خود را یاد بگیرید ، از رقابت خود بهتر عمل کنید ، کمتر استرس داشته باشید ، به وضوح ذهنی دست یابید ، به تعادل برسید و در نهایت موفقیت در تمام زندگی خود را بدست آورید.

بیش از 35،000 فارغ التحصیل با استفاده از روش های آموخته شده توسط PRODUCTIVITY INSANE سریعاً جنون آمیز نتایج دیوانه واری را تجربه کرده اند.

گذر سریع

سیستم آموزش ضروری برای پیشرفت به عنوان یک کارآفرین
 

شما بهترین راهکارهای شروع و رشد کسب و کار را که دارن از موفق ترین کارآفرینان جهان جمع آوری کرده است ، فرا خواهید گرفت. 

این دوره آموزشی 12 هفته ای برای کمک به کارآفرینان جدید و کارآزموده به موفقیت خارق العاده تجاری طراحی شده است.

eFASTPASS روی چهار مهارت مهم برای موفقیت کارآفرینی متمرکز است: فروش ، استخدام ، رهبری و بهره وری.

این برنامه شما را از اشتباهات پرهزینه نجات می دهد و سرعت شما را تا رسیدن به موفقیت به طور چشمگیری تسریع می کند. نیازی به از دست دادن پول و وقت برای انجام آن نیست. 

FASTPASS را برای موفقیت در تجارت کسب کنید.

سفر قهرمان

یک ماجراجویی بزرگ برای تبدیل شدن به یک رهبر مدرن
 
چشم انداز بازار طی چند سال گذشته کاملاً تغییر کرده است. 
 
رهبری در قرن 21 نیاز به مهارت های کاملاً متفاوت و سطح جدیدی از هوش هیجانی دارد.
 

این برنامه جامع توسعه با همکاری ستایشگرترین و تأثیرگذارترین رهبران عصر مدرن جهان طراحی شده و شما را قادر می سازد تا به اثرگذاری که می خواهید باشید تبدیل شوید.

فرم بالا با عملکرد بالا

 
این یک اجتماع خصوصی فقط برای دعوت است که شخصاً توسط دارن رهبری می شود. مجمع با عملکرد بالا یک جمع خصوصی از 100 رهبر تجاری است که از سراسر جهان ، از صنایع مختلف و در تمام مراحل رشد انتخاب شده اند – از درآمد نیم میلیون به چندین میلیارد نفر.
 
بیش از 2000 مدیر عامل و رهبر تجارت از سراسر جهان از این کلاس ویژه کسب و کار فارغ التحصیل شده اند و اکنون بخشی از این فارغ التحصیلان انحصاری هستند.
 
فقط با دعوت یا با مراجعه از فارغ التحصیلان موجود.