استفاده TikTok از لایه دو اتریوم برای حذف اولین مجموعه NFT

TikTokاز لایه دو اتریوم برای حذف اولین مجموعه NFT خود استفاده می‌کند.

 

با وجود ادعاهای مربوط به جاسوسی بودن برنامه چینی TikTok، این برنامه روز به روز در حال رشد است. با این حال Immutable X در دنیای رمزنگاری ناشناخته است.

در طول دوره تامین مالی در ماه گذشته، این شرکت نوپا مستقر در سیدنی، 82 میلیون دلار جمع آوری کرد که نشان دهنده علاقه سرمایه گذاران به چشم انداز آینده NFT است.

Immutable X می خواهد NFT ها در یک اکوسیستم باز و غیرمتمرکز با استفاده از بلاک چین اتریوم به عنوان یک لایه‌ی پایه معامله شوند. راه حل لایه 2 مقیاس پذیربا 9000 TPS، بدون هزینه گاز ارائه می‌شود و کاربران می توانند کلیدهای خصوصی خود را مدیریت کنند.

تا کنون هیچ نشانه IMX ساخته نشده است، سرمایه گذاران علاقه مند منتظر اخبار بیشتر در مورد زمان انتشار آنها هستند. در همکاری با TikTok، “رابی فرگوسن” بنیانگذار Immutable X گفت که با هم راه را برای پذیرش NFT های اصلی هموار می کنند.

این غول رسانه های اجتماعی اقدام جدید خود را “TikTok Top Moment ” نامگذاری کرده است. TikTok با کاوش در دنیای NFTها به عنوان یک ابزار قدرتمند، راه جدیدی برای سازندگان محتو پیدا کرده است، آن‌ها در ازای تولید محتوای خود پاداش دریافت می‌کنند.

cryptoslate

1400/7/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.