SEC از Ripple درخواست می کند که ارتباطات Slack بیشتری ارائه دهد

SEC از Ripple درخواست می کند که ارتباطات Slack بیشتری ارائه دهد

SEC از Ripple درخواست می کند که ارتباطات Slack بیشتری ارائه دهد.

SEC ایالات متحده درخواست کرده است که Ripple اطلاعات بیشتری را در مورد پیامهای تاریخ Slack خود ارائه دهد، که معتقد است این شواهد منحصر به فرد و مهم هستند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تقاضایی را مطرح کرد که بر اساس آن ریپل باید تاریخچه خود را ارائه دهد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار از قاضی “سارا نتبرون” در منطقه جنوبی نیویورک درخواست کرد تا به شرکت دستور دهد تا بین کارکنان خود ارتباطات مربوطه را جستجو و ایجاد کند. SEC معتقد است که برخی از پیام های Slack که قبلاً تولید شده اند اطلاعات بسیار مهمی دارند، همچنین در این پرونده آمده که ریپل در روزهای اول با کشف داده هایSlack موافقت کرد، اما در روزهای پایانیبه دلیل اشتباهات ریپل، به طور ناگهانی از انجام این کار خودداری کرد.

از آن زمان تاکنون شرکت تسویه حساب درخواست تمدید زمان تا 16 آگوست 2021 برای پاسخ‌گویی به سوالات را داشته است.

پرونده بین Ripple و SEC یکی از مهمترین و شدیدترین مواردی است که در حال حاضر در فضای ارزهای رمزنگاری شده اتفاق افتاده، ریپل قاطعانه معتقد است که هیچ اشتباهی نکرده است، حتی اگر SEC به شدت این پرونده را دنبال کند.

قاضی نتبورن دسترسی SEC به ارتباطات قانونی ریپل را رد کرده، همچنین پیشنهاد SEC برای سرکوب سپرده گذاری را رد کرده . خود ریپل هم گفته است که XRP آن امنیت ندارد و هرگز ICO نداشته است. از سوی دیگر برای اثبات بی گناهی خود به مواردی اشاره کرده است.

 

19 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها