NFT مبنی بر BSC و Polygon

NFT مبنی بر BSC و Polygon

NFT مبنی بر BSC و Polygon

بازی‌های NFT مبنی بر BSC و Polygon

گذشته از نرم افزارهای متمرکز بر امور مالی که در Binance Smart Chain و هر اکوسیستم بلاک چین دیگر ظاهر می شوند ، آخرین روند NFT بر صنعت بازی های رمزنگاری شده و جهانی تأثیر مثبت گذاشته است ، و بازی های RPG NFT به جدیدترین آن‌ها تبدیل شده اند. یکی از این بازی‌ها بازی Step Hero در بخش DeFi است.

ارزش کلی صنعت بازی در حال حاضر بالغ بر 162 میلیارد دلار است و انتظار می رود طی 5 سال آینده به 295 میلیارد دلار در سراسر جهان افزایش یابد. بازی های RPG برتر مانند Cryptoblades و Axie Infinity فضای زیادی را به خود اختصاص داده اند و دومی تبدیل به اولین پلت فرم بازی Ethereum شده است که 1 میلیارد دلار فروش داشته است.

بخش NFT در سه ماهه دوم سال 2021 با ثبت بیش از 700 میلیون دلار حجم معاملات، نقطه عطفی برجسته را ثبت کرد. و با وجود فضای بیشتر برای رشد بخش بازی در اکوسیستم NFT بازار متقابل NFT Step Hero می تواند نقش مهمی در عملکرد پلتفرم در ماه های آینده ایفا کند.

در HERO NFT Marketplace کاربران می توانند NFT معامله کنند، NFT های خود را ضبط کنند، حراج های NFT راه اندازی کنند و به برنامه های وابسته با نرخ کمیسیون جذاب بپیوندند. یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی جالب و اکوسیستم بازی RPG Step Hero این است که قوانین بازی آن از سطوح ابتدایی تا پیشرفته را در بر می گیرد و به درستی همه دسته بندی بازیکنان را بدون در نظر گرفتن تجربه بازی آن‌ها انجام می دهد.

1400/05/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها