(EOS)”ایاس” و (YFI)”یرن فایننس” باعث بالا رفتن قیمت ارزهای دیجیتال می‌شوند!

(EOS)”ایاس” و (YFI)”یرن فایننس” باعث بالا رفتن قیمت ارزهای دیجیتال می‌شوند زیرا بیت کوین و اتریوم در حال پرش بر روی پایین ترین سطح خود هستند.

نقدینگی موجود در صرافی “یونی سواپ” به طور معمول هفت روز از بیت کوین پیشی گرفته است.

“یونی سواپ” برای تولید هزینه ها دوروز متوالی از بیت کوین پیشی گرفت.

این هزینه ها توسط صنعت (Evan Van Ness) وب سایتی که هزینه های تولید شده ارزها در صنعت بلاک‌چین را بررسی میکند،  بر اساس قیمت ‌ارزها، مشاهده شده است.

هزینه های “یونی سواپ” با میانگین هفت روز از هزینه های “بیت کوین” پیشی گرفت.

هنگام نوشتن این وب سایت گزارش شد که طی 24 ساعته گذشته (7.1 میلیون دلار) هزینه “یونی سواپ” در مقابل (4.6 میلیون دلار) هزینه بیت کوین ایجاد شده است.

اگر چه منقدان بلافاصله به هزینه بالای سوخت “یونی سواپ” اشاره کردند اما “آدامز” اشاره کرد که این هزینه ها مربوط به پرداخت کنندگان است و به هزینه های سوخت مربوط نمیشود. در واقع او اشاره کرد که هزینه سوخت تولید “اتریوم” بسیار بالاتر از هزینه مربو به “بیت کوین” است.

با تمام این اوصاف در حال حاضر “اتریوم” با هزینه سوخت بالا، از “یونی سواپ” و “بیت کوین” 90 میلیون دلار جلوتر است.

در یک توییت جداگانه “آدامز”  اظهار کرد که مقیاس گذاری برای لایه‌های اتریوم لازم است هم‌چنین بیان کرد امروز کاربران “یونی سواپ” به تنهایی (42 میلیون دلار) برای تولید، هزینه کرده‌اند که بسیار بالاتر از مقدار “بیت کوین” است.

طبق اطلاعات متوسط قیمت سوخت به (68 دلار) رسیده است. پمپ بنزین “اتریوم” گزارش می‌دهد که هزینه های سوخت برای تولید عملیات پیچیده ای مانند تعاملات در قرار دادهای هوشمند یا تعویض رمزها در حال حاضر بیش از (200 میلیون دلار) است.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها