Dogecoin؛ قوی ترین ارز رمزنگاری شده برای پرداخت ها

Dogecoin؛ قوی ترین ارز رمزنگاری شده برای پرداخت ها

DCMC Dogecoin؛ قوی ترین ارز رمزنگاری شده برای پرداخت ها

ایلان ماسک و مارک کوبا Dogecoin را قوی ترین ارز رمزنگاری شده برای پرداخت ها می دانند.

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا و مارک کوبان ستاره شارک تانک، دوج کوین را قوی ترین ابزار پرداخت رمزنگاری می‌دانند. تیم NBA دالاس ماوریکس هم برای ترویج و تشوسق استفاده بیشتر از دوج کوین برای پرداخت، آن را با قیمت ویژه ای برای کاربران ارائه می‌دهند.

 

کوبا روز جمعه در مصاحبه ای با CNBC Make It از DOGE حمایت کرد. وی با اشاره به اینکه dogecoin می تواند برای خرید کالا و خدمات استفاده شود، گفت: وقتی از دوج به عنوان وسیله مبادله استفاده می کند، قوی ترین جامعه را دارد.

 

ماسک که گاهی اوقات به Dogefather نیز معروف است، در پاسخ به اظهارات کوبا در مورد dogecoin توییت کرد: من هم مدتی است که همین را می گویم. در ماه جولای ماسک حمایت خود را از dogecoin را با تغییر تصویر پروفایل خود به تصویری از “سگ شیبا اینو” که نماینده دوج است، تأیید کرد.

 

ماوریکس کوبا نیز پذیرش dogecoin را در ماه مارس آغاز کرد. از آن زمان ستاره Shark Tank فاش کرد که فروش قابل توجهی با DOGE انجام شده است. ماوریکس برای تشویق کاربران به پرداخت دوج کوین اعلام کرد که فروش تابستانی با قیمت ویژه برای کسانی که با دوج کوین پرداخت کنند.

 

در این بین برخی از مردم با کوبا و ماسک در مورد ارزش dogecoin مخالف هستند و تأکید می کنند که ارز رمزنگاری میم دارای منبع بی نهایت است و استدلال نامحدود عرضه، اشتیاق کوبا را برای دوج کاهش نداد. “کوین اولری” همبازی کوبا در Shark Tank  از جمله کسانی است که چندان علاقه ای به ارز رمزنگاری شده ندارد و می‌گوید خرید دوج کوین مانند قرار دادن پول خود در نقظه سیاه و قرمز بازی است.

1400/05/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها