CoinDCX پس از بسته شدن 90 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C، اولین تک شاخ رمزنگار هند می شود

CoinDCX پس از بسته شدن 90 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C، اولین تک شاخ رمزنگار هند می شود

CoinDCX پس از بسته شدن 90 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C، اولین تک شاخ رمزنگار هند می شود.

 

مبادله رمزنگاری هند CoinDCX پس از جمع آوری 90 میلیون دلار برای تامین مالی سری C، با ارزش 1.1 میلیارد دلار به اولین اسب شاخ‎دار رمزنگار این کشور تبدیل شد.

CoinDCX در یک پست وبلاگی اعلام کرد که این اولین صرافی ارزهای رمزنگاری شده هند است که بیش از 1 میلیارد دلار ارزش دارد. این استارتاپ رمزنگاری شده طی دور سرمایه گذاری سری C خود ، که توسط ادواردو ساورین ، بنیانگذار فیس بوک هدایت می شود ، 90 میلیون دلار جمع آوری کرده است. سرمایه گذاران فعلی مانند Coinbase Ventures ، Polychain Capital ، Block.one ، Jump Capital و سایر سرمایه گذاران نیز در دور تامین مالی شرکت کردند.

CoinDCX به لیگ Binance پیوست که از صرافی رمزنگاری WazirX در هند، Bitpanda ، BlockFi ، Chainalysis ، Ripple و Robinhood پشتیبانی می کند. با وجودی که بانک ذخیره هندRBI هنوز در مورد ارزهای رمزپایه خصوصی گارد دارد اما دولت مرکزی در حال کاهش موضع خود در این زمینه است.

بنیانگذاران و مدیرعامل CoinDCX می گوید: بودجه جمع آوری شده برای گسترش بیشتر هندی‎ها به ار‎زهای رمزنگاری شده و تبدیل رمزنگاری به یک دارایی سرمایه گذاری محبوب در هند و تقویت نیروی کار ما که به داستان رشد ما کمک می کند، اختصاص داده می شود. ما استعدادهایی را در چندین عملکرد استخدام کرده و بر ابتکارات تجاری جدید تمرکز خواهیم کرد. همچنین ما دست به دست هم خواهیم داد و با بازیکنان کلیدی fintech مشارکت می‎کنیم تا پایگاه سرمایه گذاران رمزنگاری را گسترش دهیم.

 

19 مرداد 1400

 

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *