Blacktapia

“متاورس غیرمتمرکز ساخته و پشتیبانی شده،  توسط شبکه Polygon”

به‌طور کلی یک سال گذشته صنعت کریپتو شاهد رشدهای مهمی بوده است که به شدت با ورود سرمایه‌گذاران نهادی که بیت‌کوین را به‌خاطر ذخیره‌ی ارزش‌های موجود در آن انتخاب می‌کنند، تحریک شده است. صعود بیت کوین در سال 2020 نیز با پذیرش جهانی آن تسریع شد، زیرا تعداد کاربران جهانی ارزهای دیجیتال در ژوئن 2021 به 300 میلیون رسید.

پس از COVID-19 و تسریع پذیرش بلاک چین در سراسر جهان، پیش بینی می‎ شود که صنعت Metaverse در هر دو بخش واقعیت مجازی VR))  و Non-Fungible Token (NFT) گسترش بیشتری یابد. طبق گزارش Strategy Analytics  (شرکت تحقیقات جهانی)، پیش بینی می شود که ارزش بازار جهانی متاورس تا سال 2025 به 280 میلیارد دلار برسد.

یادبگیر

به دست بیاور

بازی کن

بساز

Booktopia به‌عنوان یک آسمان‌خراش غیرمتمرکز VR Crypto عمل خواهد کرد که توسط شبکه Polygon پشتیبانی می‌شود.

Blacktapia

Bloxtopia Metaverse متشکل از بلوک های املاک و مستغلات است که می توانند توسط دارندگان توکن بلوک ، خریداری و اداره شوند.

توکن بومی Bloktopia ، توکن$BLOCK است و دارندگان آن به عنوان Bloktopians شناخته می شوند.

Bloktopia یک آسمان خراش است که از 21 سطح برای شناسایی 21 میلیون بیت کوین تشکیل شده است.

Bloktopia  به عنوان یک هاب مرکزی عمل خواهد کرد و از تمام سطوح تجربه کریپتو استقبال می کند. برای اولین بار، کاربران به اطلاعات رمزنگاری و محتوای همه جانبه در یک مکان دسترسی خواهند داشت.

پایگاه کاربر گسترده Bloktopia امکان کسب درآمد از طریق تبلیغات و حمایت مالی را فراهم می کند و فرصتی را برای مشارکت در تولید درآمد از طریق مکانیسم NFT فراهم می کند.

Bloktopia با استفاده از پیشرفته‌ترین موتور ایجاد سه‌بعدی بلادرنگ جهان، از این فناوری برای ایجاد تجسم‌ها و تجربه کاربری خیره‌کننده استفاده می‌کند.

Bloktopians می‌توانند در مبانی کریپتو آموزش ببینند و یا در یادگیری پیشرفته‌تر شرکت کنند، همچنین می‌توانند از طریق مالکیت املاک، درآمد تبلیغاتی، بازی کردن، ایجاد شبکه و موارد دیگر درآمد کسب کنند.

شما هم می‌توانید بخشی از جامعه ای باشید که آینده کریپتو را می سازد.

متاورس چست؟

Metaverse پل بین دنیای فیزیکی و مجازی، در دنیای مجازی غیرمتمرکز و منبع باز است. پروتکل های رمزنگاری برای مدیریت ارزش دیجیتال پدید می آیند، به عنوان مثال، هنر دیجیتال، املاک و مستغلات و فضای تبلیغاتی. تسهیل کننده هایی که این امر را انجام می دهند NFT ها در شبکه Polygon هستند که امکان تراکنش های مقرون به صرفه و سریع را فراهم می کند.

متاورس

Booktopia تجربه VR بی‌سابقه‌ای را برای جامعه کریپتو فراهم می‌کند و کاربران را در یک محیط فراگیر و جذاب گرد هم می‌آورد.

اصول

یادبگیرید

«خودت را در دنیای کریپتو آموزش بده»

دنیای کریپتو می تواند مکانی بسیار دشوار برای پیمایش شما باشد. با یوتیوب، تلگرام، توییتر و سایر پلتفرم‌های خبری، Bloktopia خود را به عنوان یک محیط مرکزی قرار می‌دهد، جایی که کاربران می‌توانند بیایند و در یک محیط باز و دوستانه بیاموزند.

به دست آورید

«ایجاد درآمد از طریق جریان های درآمدی چندگانه»

Bloktopia سرزمین فرصت های کسب درآمد برای Bloktopians خواهد بود. پس از IDO، املاک Bloktopia  برای خرید در دسترس Bloktopians  قرار خواهد گرفت. فرصت های دیگر شامل درآمد غیرفعال، سهام و تبلیغات خواهد بود.

بازی کن

«آرام باشید، اجتماعی شوید، از آن لذت ببرید و رقابت کنید»

کاربران می توانند بیایند و بازی کنند، دوستان خود را سرگرم کنند و از طریق یک چشم انداز واقعاً فراگیر و اول شخص در یک دنیای واقعیت مجازی، شرکت کنند.

بسازید

«مرزهای خلاقیت خود را جابه جا کنید»

صحنه ها، آثار هنری، چالش ها و موارد دیگر را با استفاده از ابزار ساده Builder ایجاد کنید، سپس در رویدادها شرکت کنید تا جوایز را برنده شوید. برای سازندگان با تجربه تر، SDK  (کیت توسعه نرم افزار) ابزارهایی را برای پر کردن جهان با بازی ها و برنامه های اجتماعی فراهم می کند.

 

تحلیل بازار

بر اساس تحقیقات بازار Zion، ارزش بازار جهانی واقعی و واقعیت مجازی در سال 2018 حدود 26.7 میلیارد دلار بود و انتظار می‌رود تا سال 2025 به حدود 814.7 میلیارد دلار برسد، در CAGR ، حدود 63درصد بین سال‌های 2019 و  2025 خواهد بود.  همانطور که در زیر پتانسیل آن نشان داده شده است؛ فرصت برای Bloktopia و دارندگان توکن آن بسیار زیاد است.

Decentraland (MANA)

Decentraland (MANA) ارزش بازار فعلی  1,307,258,492 دلار

ارزش بازار کاملاً رقیق شده –  1,815,111,823 دلار

تعداد توکن –  2,194,340,927

قیمت هر توکن – 0.82 دلار

Sandbox (SAND)

Sandbox (SAND) ارزش بازار فعلی – 206,292,773 دلار

ارزش بازار کاملاً رقیق شده – 880,019,254 دلار

تعداد توکن – 3,000,000,000

قیمت هر توکن – 0.29 دلار

(Dvision Network (DVI

(Dvision Network (DVI

ارزش بازار فعلی شبکه DVI –  82,243,028 دلار

ارزش بازار کاملاً رقیق شده – 395,213,105 دلار

تعداد توکن – 1,000,000,000

قیمت هر توکن – 0.39 دلار

Somnium Space (CUBE)

Somnium Space (CUBE)

ارزش بازار فعلی – 30,031,435 دلار

ارزش بازار کاملاً رقیق شده – 242,508,526 دلار

تعداد توکن – 100,000,000

قیمت هر توکن – 2.43 دلار

Netvrk (NTVRK)

Netvrk (NTVRK)

Current Marketcap – $N/A

ارزش بازار فعلی – $44,233,688 دلار

ارزش بازار کاملاً رقیق شده – 44,233,688 دلار

تعداد توکن – 100,000,000

قیمت هر توکن – 0.44 دلار

سطح 21 از Bloktopia

ورود به BLOKTOPIA

کیف پول BLOKTOPIA خود را ایجاد کنید برای ورود به Bloktopia کاربر می تواند یک کیف پول Bloktopia از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی با احراز هویت دو مرحله ای ایجاد کند. کیف پول Bloktopia به عنوان یک پاسپورت در Bloktopia عمل می کند و توکن های BLOK در آن ذخیره می شوند.

ورود به BLOKTOPIA
ورود به BLOKTOPIA

ورود به BLOKTOPIA2

کیف پول BLOKTOPIA چند زنجیره ای

کیف پول Bloktopia از چندین بلاک چین پشتیبانی می کند. می توان با یک کلیک ساده ، یک کیف پول ایجاد کرد یا می توان از طریق کلید خصوصی از بلاک چین هایی مانند POLY، BTC، ETH و BSC کیف پول ها را اضافه کرد.

کیف پول Bloktopia یکی از تنها کیف پول هایی است که به شما امکان ذخیره و مشاهده ERC 1155 NFT را می دهد.

کیف پول BLOKTOPIA چند زنجیره ای

آواتار

آواتار

ایجاد آواتار خود

پس از ورود به Bloktopia با کیف پول یا پاسپورت Bloktopia، کاربر باید آواتار شخصی خود را از بسیاری از ترکیبات قابل تنظیم ایجاد کند و آواتار خود را نامگذاری کند.

هنگامی که کاربر آواتار خود را ایجاد می کند و نام منحصر به فرد خود را ادعا می کند، برای پاسپورت Bloktopia شما اعمال می شود.

آواتارها را می توان با خرید اقلام از داخل بازار که امکان انحصار منحصر به فرد را فراهم می کند، در حالی که در Bloktopia هستید، بیشتر تقویت کرد.

منطقه کلیدی

SPAWNING

SPAWNING

هنگامی که آواتار ایجاد شد، در خارج از آسمان‌خراش Booktopia ایجاد می‌شود. همه کاربران با آواتار تازه تولید شده خود از طریق سالن، وارد Booktopia خواهند شد.

سطح یک

همه Bloktopians وارد سطح یک می شوند، بنابراین بزرگترین آسمان خراش را خواهد داشت. این سطح برای همه کاربران کلید خواهد بود، زیرا حاوی اطلاعات قیمت گذاری ارزهای دیجیتال، میز کمک، دستور کار و منطقه ناوبری است. کاربران می توانند یک دید کلی از رویدادهایی که در طول روز اتفاق می افتد به دست آورند و برای شرکت ثبت نام کنند. این سطح خانه، فضای خرده فروشی اصلی خواهد بود. این مکان‌ها مکان‌های ممتازی هستند که حضور عمده‌ای از جمله، Binance، Coinmarketcap، CoinGecko و اینفلوئنسرهای اصلی Crypto دارند.

پنت هاوس و بازی

طبقه 21، طبقه بالای Booktopia ، یک پنت هاوس لوکس خواهد بود که منحصراً برای بازی استفاده می‌شود. فضای پنت هاوس Bloktopians  را با بازی هایی از بازی های چند نفره محبوب، بازی های دوستانه خانوادگی تا بیش از 18 بازی مانند پوکر و قمار ، به رقابت برای BLOK دعوت می کند.

منطقه کلیدی

AUDITORIUM سالن ارائه های ویدیویی همه جانبه و تعاملی را به رهبری افراد کلیدی دنیای رمزارز برگزار می کند. این گفتگوها رویدادهای کلیدی ای خواهند بود که در داخل Bloktopia  تبلیغ می شوند و با اهدای پاداش BLOK به Bloktopians ، حضور آن‌ها تشویق می شود.

به Bloktopians این شانس داده می شود که BLOK برنده شوند، و فضایی قابل مقایسه با یک بازی ورزشی ایجاد می کند و این را به یک مکان برتر در Bloktopia تبدیل می کند.

2 منطقه کلیدی

معرفی بلوک

چگونه می توانم بلوک خود را بخرم

توکن های BLOK در ابتدا از طریق یک سری دور سرمایه گذاری خصوصی و عمومی در دسترس خواهند بود. پس از بسته شدن این دورها، سرمایه گذاران ملزم به ایجاد کیف پول Bloktopia خواهند بود که در آن توکن ها توزیع می شود.

معرفی بلوک

REBLOK چیست؟

بازار Bloktopia همراه با توزیع توکن BLOK راه اندازی می شود که در آن دارندگان توکن BLOK می توانند املاک و مستغلات BLOK را از طریق مکانیسم NFT خریداری کنند. خرید املاک و مستغلات در Bloktopia  به عنوان REBLOK شناخته می شود.

 

انواع مالکیت

دو نوع از مالکیت REBLOK وجود خواهد داشت:

مالکیت انحصاری که در آن یک ملک و دارایی BLOK از طریق یک NFT واحد،  نمایندگی و مالکیت می‌شود.

مالکیت مشترک که در آن یک ملک  و دارایی BLOK توسط چندین NFT نشان داده می شود.

لازم به ذکر است که یک سرمایه گذاری می کند یا می تواند چندین NFT خریداری کند.

توکن‌های BLOK همچنین برای کسانی که دورهای خصوصی و عمومی را از دست داده‌اند در دسترس خواهد بود، BLOK از طریق صرافی‌ها در دسترس خواهد بود.

BLOK TOKEN LOCK املاک بلوکتوپیا به صورت هشت فاز به فروش می رسد.

تمام توکن‌های BLOK مورد استفاده برای خرید املاک BLOK به صورت عمومی قفل می‌شوند و عرضه توکن‌های BLOK کاهش می‌یابد.

مالکیت REBLOK

با REBLOK خود  چه کاری می توانم انجام دهم.

Reblok به یکی از دو روشی که قبلاً توضیح داده شد مالکیت انحصاری یا مالکیت مشترک خواهد بود.

مالکیت انحصاری به کاربر حق کامل برای توسعه REBLOK خود می دهد و از Bloktopia SDK برای ایجاد محتوا برای ارائه REBLOK خود استفاده می کند. متناوبا، محتوا را می توان از بازار Bloktopia خریداری کرد.

Bloktopians می توانند REBLOK خود را در هر زمان توسعه یافته یا توسعه نیافته با استفاده از بازار Bloktopia بفروشند. به طور مشابه، REBLOK را می توان به یک شخص علاقه مند برای یک رویداد یا به صورت طولانی مدت اجاره داد.

استفاده از REBLOK بر اساس مالکیت مشترک یک مکانیسم حاکمیتی تصمیم گیری می شود، که در آن کاربران از درصد NFT دارایی REBLOK خود ، به عنوان حق رای استفاده می کند.

در مورد این پیشنهاد با اکثریت آرا تصمیم گیری خواهد شد که نتیجه را تعیین کند. در صورت موافقت با فروش، کاربر درصد فروش خود را در رابطه با دارایی NFT خود از REBLOK دریافت خواهد کرد.

به طور مشابه، در صورت توافق برای اجاره، کاربر درصدی از درآمد اجاره را برای مدت مورد توافق دریافت می کند.

چه کسی می خواهد REBLOK را بخرد یا اجاره کند

ما پیش‌بینی می‌کنیم که همه پروژه‌ها و شرکت‌های رمزنگاری فعلی و جدید ، نیاز به حضور در Booktopia دارند. مستاجران احتمالی می توانند شامل موارد زیر باشند:

مالکیت REBLOK

معرفی ADBLOK

ADBLOK چیست؟

تبلیغات در Bloktopia  نقش کلیدی در درآمدزایی خواهد داشت. ما به سرمایه گذاران فرصتی برای بهره مندی از درآمد تبلیغاتی ارائه می دهیم و آن را ADBLOK می نامیم.

ADBLOK چه چیزی را ارائه می دهد؟

ما برای شرکای برند خود شهرت ایجاد می کنیم. ما یک مخاطب اسیر ارائه می دهیم که زمان ماندن و نرخ بازی را تضمین می کند، که یک چشم انداز هیجان انگیز برای تبلیغ کنندگان است.

مالکیت ADBLOK

21 توتم بزرگ و 84 توتم کوچک وجود دارد که در Bloktopia  موجود است. 50 درصد از آن فضا برای خرید از طریق NFT در دسترس خواهد بود. این ADBLOK است. 50 درصد از کل درآمد ایجاد شده از طریق ADBLOK بین دارندگان NFT توزیع می شود.

مالک ADBLOK

ADBLOK را می توان با استفاده از توکن های BLOK خریداری کرد. قیمت به موقعیت توتم در Bloktopia بستگی دارد. هر بازدید کننده از بلوکتوپیا باید از طبقه 1 بازدید کند که تضمین کننده بالاترین میزان ورود و در نتیجه بیشترین هزینه است. به طور کلی سایت های برتر بیشتر در طبقات همکف پایین تر خواهند بود، و هر چه از برج بالاتر می رویم از ارزش آنها کاسته می شود. استثنائات طبقات 6 و 21 هستند که سالن سالن و بازی را در خود جای می دهند.

درآمد ADBLOK

درآمد ADBLOK بین دارندگان ADBLOK NFT بر اساس وزن بسته موقعیت در Bloktopia توزیع می‌شود.

تبلیغات

Booktopia روابط خود با تبلیغ‌کنندگان را مدیریت می‌کند و تضمین می‌کند که تبلیغات به‌صورت پویا به توتم‌ها ارائه می‌شود و جریان درآمدی مستقیماً برای دارنده NFT ایجاد می‌کند.

تبلیغات

توتم های کوچک

توتم های کوچک در 4 منطقه در هر طبقه قرار خواهند گرفت. این تخته‌های اندازه D6 دو طرفه هستند و می‌توانند حاوی تصاویر ویدئویی یا ثابت باشند. هر یک از تابلوهای تبلیغاتی 50 درصد متعلق به Bloktopia و 50 درصد متعلق به 50 دارنده NFT خواهد بود. بنابراین، آن 50 دارنده NFT به ازای هر NFT که نگهداری می شود، 1٪ از کل درآمد تبلیغاتی که توسط آن توتم ایجاد می شود، به دست خواهند آورد.

تبلیغات ساختمان خارجی: هرکسی که از منهتن بازدید می کند، تابلوها و بیلبوردهای روشن را که مشخصه میدان تایمز هستند، می شناسد. این به یک عنصر نمادین از معماری Bloktopia نیز تبدیل خواهد شد. این فضاها در معرض دید زیادی برای تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهند

رادیو BLOKTOPIA : همیشه در دسترس است، ایستگاه رادیویی Bloktopia را می توان روشن و خاموش کرد، اما چرا وقتی کاربر در حال مرور Bloktopia است، اطلاعات کلیدی رمزنگاری را خاموش کرده و از دست می دهد. یک ایستگاه رادیویی مرکز خرید را تصور کنید، اما فوق العاده متناسب با کاربر و نیازهای اوست. فرصت های تبلیغاتی و حمایت مالی در دسترس خواهد بود.

توتم های بزرگ

توتم های بزرگ در یک منطقه مرکزی در هر طبقه قرار خواهند گرفت. هر یک از تابلوهای تبلیغاتی 50 درصد متعلق به Bloktopia و 50 درصد متعلق به 50 دارنده NFT خواهد بود. بنابراین، آن 50 دارنده NFT به ازای هر NFT که نگهداری می شود، 1٪ از کل درآمد تبلیغاتی که توسط آن توتم ایجاد می شود، به دست خواهند آورد.

توتم های بزرگ

هیئت تجارت: طبقه یک محل معاملاتی است که آخرین قیمت ارزهای دیجیتال را به تفصیل شرح می‌دهد. بدون شک این اطلاعات بسیار مورد توجه است و نقش کلیدی در حمایت مالی خواهد داشت.

 

AUDITORIUM  : در طبقه 6، سالنی وجود دارد که در آن افراد کلیدی از دنیای رمزارز گفتگو خواهند کرد. این یک مکان عالی خواهد بود و فقط در طبقه اول ترافیک ایجاد می کند. و فرصت هایی را برای برندها فراهم می کند تا تبلیغات خود را به محتوای عالی پیوند دهند.

 

 

 

 

گزاره ارزش

ماموریت Bloktopia ایجاد…

“اکوسیستم رمزنگاری همه چیز است.”

مکانی که در آن علاقه مندان برای یادگیری، کسب درآمد، بازی و سازندگی خواهند آمد.

گزاره ارزش

ارزش توکن

 

شبکه و شرکا

Polygon

شبکه Polygon

Booktopia بر روی شبکه Polygon ساخته خواهد شد. Booktopia خوشحال است که توسط Polygon حمایت می شود و با افتخار اعلام می کند که این پروژه سرمایه گذاری Polygon را تضمین کرده است.

Polygon فعال ترین راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم است که امروزه در بازار وجود دارد. تیم Bloktopia به دلیل سازگاری با EVM ، سرعت بالا، معاملات کم هزینه و سازگاری کلی شبکه تصمیم به ساخت روی Polygon گرفته است. این به ما امکان اتصال، توسعه و از همه مهم‌تر توسعه در مقیاس شبکه اتریوم را می دهد. قدرت اتریوم در این است که یک لایه اعتماد معتبر برای کاربران فراهم می کند، اما با استفاده از چارچوب Plasma در Polygon، مزایای قابل توجهی نسبت به سایر شبکه ها دارد که امکان مقیاس پذیری، امنیت و به طور کلی تجربه کاربری بهتر را فراهم می کند.

دریافت مشاوره از Polygon

دریافت مشاوره از Polygon

VENLY

Bloktopia تمام دارایی های دیجیتال را با مشارکت Venly توسعه خواهد داد و اجازه ایجاد NFTهای Fungible و Non Fungible در ERC721 و ERC1155 را می دهد. Venly پلتفرم پیشرو برای توسعه دهندگان بازی های بلاک چین است. Venly و فناوری آنها به Bloktopia اجازه داده است که شکاف بین رمزنگاری و بازی را پر کند. Polygon به سرعت در حال تبدیل شدن به پلتفرم برای Gaming و NFT Dapps است و با هم افزایی بین این دو پروژه، این راه حل ایده آل برای Bloktopia است.

حسابرسی

حسابرسی

Zokyo

تیم امنیتی Zokyo از ذهنیت مهاجم دنیای واقعی برای کاهش خطر و تقویت کد استفاده می کند. ما با ارائه خدمات امنیتی تهاجمی مانند ممیزی امنیتی، تست نفوذ (شبکه، موبایل، اپلیکیشن)، کشف نشت داده ها، مهندسی اجتماعی و تست VAPT و غیره از شرکت ها در برابر هکرها محافظت می کنیم. شرکت‌های کریپتو، دی‌فای و NFT

زوکیو www.zokyo.io

 

نقشه راه کوتاه مدت

نقشه راه کوتاه مدت

 

Ross Tavakoli

Ross Tavakoli

CEO & CO-FOUNDER

راس که از سال 2015 در فضای Crypto  حضور داشته است، یک ” OG”  است. تجربه راس در سرمایه‌گذاری خرده فروشی است. Bloktopia چشم انداز او است و او مسئول توسعه و ایجاد یک تیم متخصص برای تبدیل Bloktopia به خانه ارزهای دیجیتال است.

Paddy Carroll

Paddy Carroll

CMO & CO-FOUNDER

پدی یک بازاریاب با تجربه است که برای برخی از بزرگترین برندهای بریتانیا مانند گروه BT و Sky کار می‎کند. Paddy استراتژی بازاریابی Bloktopia را رهبری می‌کند، در کنار پیش‌برد فرصت‌های درآمدی گسترده از تبلیغات، استفاده از پلتفرم‌های پیشرو در بازار برای ارائه دسترسی و فرکانس با مخاطبان کاملاً جدید.

Simon Benson

Simon Benson

CTO

Simon با بیش از 25 سال تجربه توسعه تجاری همه جانبه، پیشرو در فناوری است. پیش از این، سایمون نقش مدیر فناوری Immersive در سونی را داشت. ویژگی‌های برجسته Simons شامل پروژه‌های پیشرو چند میلیون دلاری بازی AAA، بازی‌های کنسول سه بعدی استریوسکوپی و تأسیس است.

Libby Rothwell

Libby Rothwell

CIO

لیبی بیش از 15 سال تجربه در صنعت فیلم و ایجاد مشارکت های تجاری دارد. او اهمیت شبکه و رویدادهای فیزیکی و مجازی را با حضور در برخی از بزرگترین بازارهای فیلم در جهان مانند بازار فیلم آمریکا AFM))  و کن، درک می کند.

1400/8/7