Bakkt آماده ارائه اتریوم

Bakkt آماده ارائه اتریوم

Bakkt آماده ارائه اتریوم

Bakkt آماده ارائه اتریوم (ETH)  به مشتریان است.

هولدینگ Bakkt، یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌های مدیریت دارایی‌های دیجیتال در بازار ارزهای دیجیتال، به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد اتریوم (ETH) ، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار را اداره کنند. این اطلاعات توسط Bakkt در یک بیانیه مطبوعاتی رسمی در 5 نوامبر اعلام شد.

طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، Bakkt بیش از نیمی از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به کاربران ارائه می دهد. همچنین مشتریان سازمانی هم می توانند به اتریوم دسترسی داشته باشند. برای آن دسته از مشتریانی که نمی خواهند به حضانت فکر کنند، Bakkt حضانت انبار Bakkt از اتریوم را ارائه می دهد.

شایان ذکر است که نگهداری از ارزهای رمزپایه همیشه موضوعی برای سرمایه گذاران کوچک و بزرگ بوده است. بازار ارزهای دیجیتال از کاربران می‌خواهد که مسئولیت وجوهی را که اداره می‌کنند، بر عهده بگیرند، با این حال، برخی از سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند که حضانت خود را به شرکت‌ها و موسسات شخص ثالث بسپارند. Bakkt یکی از آن شرکت هایی است که راه حل های نگهداری را به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

در طول سال های گذشته، هزاران توکن و قرارداد هوشمند با استفاده از اتریوم به عنوان پلتفرم اصلی راه اندازی شده است. به لطف راه حل جدید ارائه شده توسط Bakkt، امکان خرید، فروش، هزینه و نگهداری این ارز مجازی برای کاربران فراهم می شود.

usethebitcoin

1400/8/16

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.