AXS

 

سال 2021 است، و این بدان معناست که می توانید با بازی کردن و پرورش حیوانات خانگی مجازی درآمد کسب کنید. یک راه آسان برای فکر کردن به Axie Infinity این است که یک بازی بلاک چین را تصور کنید که ترکیبی از عناصر Pokémon، CryptoKitties و بازی با کارت است.

به طور خاص Axie Infinity یک بازی NFT و اکوسیستمی است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. رمزارز بومی آن، توکن‌های ERC-20 Axie Infinity Shard (AXS) و Smooth Love Potion (SLP) هستند. AXS یک توکن حاکمیتی است و SLP برای تولید Axies جدید استفاده می شود. AXS همچنین به عنوان توکن BEP 20 در زنجیره هوشمند Binance (BSC) نیز در دسترس است.

هر موجود Axie کلاس متفاوتی دارد و از قسمت‌های مختلف بدن، آمار و ویژگی‌های دیگر تشکیل شده است. برای بازی، به تیمی از Axies نیاز دارید که می‌تواند توسط بازیکن دیگری خریداری یا ارائه شود. شما می توانید توکن ها و NFT های خود را در کیف پول اتریوم یا کیف پول Ronin ذخیره کنید. زنجیره جانبی رونین امکان تراکنش‌های تقریباً فوری را فراهم می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا توکن‌ها و Axies را بدون استفاده از بلاک‌چین اتریوم معامله کنند، که هزینه‌های تراکنش را کاهش می‌دهد.

همچنین شما در آینده می توانید Land NFT را خریداری کنید. هر دو AXS و SLP برای خرید در Binance و قابل انتقال به کیف پول Ronin شما در دسترس هستند. همچنین می توانید از پل رونین برای ارسال توکن ها از کیف پول اتریوم به کیف پول رونین استفاده کنید.

 

 

معرفی

به دنبال مفهومی که توسط CryptoKitties پیشگام بود، Axie Infinity یک بازی کلکسیونی مبتنی بر اتریوم است که از سال 2018 در حال رشد است. این بازی زاییده فکر استارت‌آپ Sky Mavis مستقر در ویتنام است که قبل از تبدیل شدن به یک بازی محبوب اتریوم به عنوان یک پروژه پرشور شروع شد.

Axie Infinity Shard (AXS) نشانه اکوسیستم Axie Infinity است. AXS یک توکن حکومتی ERC-20 است که در نوامبر 2020 راه‌اندازی شد. توکن‌های AXS را می‌توان خرید، معامله کرد یا از طریق بازی به دست آورد. پس از هر فصل، جوایز AXS به بازیکنانی با رتبه برتر، داده می شود.

دیگر توکن‌های Axie Infinity شامل دارایی‌های بازی (Axies) به شکل توکن‌های ERC-721 و Smooth Love Potion (SLP)، یک توکن ERC-20 است. SLP معروف است که بخشی از جنبش بازی برای کسب درآمد شده است و به گیمرها اجازه می دهد تا با بازی Axie Infinity درآمد نسبتاً ثابتی کسب کنند.

Axie Infinity چیست؟

در اکوسیستم Axie Infinity، شخصیت های بازی Axies نامیده می شوند. آنها توکن های غیرقابل تعویضی (NFT)هستند که شما مالک و کنترل کننده آن‌ها هستید. می توانید آن‌ها را در کیف پول رمزنگاری خود ذخیره کنید، آن‌ها را به آدرس های دیگر اتریوم منتقل کنید یا با استفاده از یک بازار مبتنی بر بلاک چین با سایر بازیکنان معامله کنید. به غیر از Axies، بازی دارای زمین و آیتم های مجازی است که توکن های ERC-721 نیز هستند.

در داخل اکوسیستم، بازیکنان می‌توانند از تیم‌های Axie در حالت ماجراجویی (PvE – Player vs. Environment) برای مبارزه با هیولاها در Lunacia  پادشاهی Axie Infinity استفاده کنند. آنها همچنین می توانند حالت Arena (PvP – Player vs. Player) را برای مبارزه با سایر مربیان واقعی Axie انتخاب کنند. هنگامی که برنده می شوید، دارایی به نام معجون عشق صاف (SLP) به دست می‌آورید که برای پرورش Axies استفاده می شود. SLP همچنین یک توکن ERC-20 است و می تواند در صرافی هایی مانند Binance معامله شود.

به دلیل قیمت های نسبتاً بالای Axie و قیمت بالای گاز اتریوم ، ممکن است برای ورود بازیکنان جدید موانعی وجود داشته باشد. زنجیره‌ی جانبی Ronin Ethereum به کاهش این مشکل کمک می کند.

 

 

Axie Infinity Shard (AXS) چیست؟

کوین AXS (Axie Infinity Shard) نه تنها یک توکن حاکمیتی است، بلکه به دارندگان این توکن، این امکان را می‌دهد که سهام داشته باشند و جوایز AXS دریافت کنند. این پاداش‌ها از خزانه‌داری انجمن می‌آیند، که با هزینه‌های بازار و خریدهای درون بازی پر می‌شود. کل عرضه AXS 270,000,000 خواهد بود. برخی توکن‌ها به فروش عمومی، برخی برای ویژگی‌های بازی برای کسب درآمد، و برخی به Sky Mavis و مشاوران پروژه اختصاص داده شدند. عرضه اولیه در اولین فروش عمومی کمتر از 60،000،000 بود. انتظار می رود تعداد توکن‌های منتشر شده تا سال 2026 سالانه افزایش یابد.

 

موارد استفاده AXS

Axie Infinity می خواهد یک بازی بزرگ باشد و بازیکنان را با یک جامعه قوی و اکوسیستم پر رونق جذب کند. برای طرفداران پوکمون یا فاینال فانتزی، Axie Infinity یک تجربه بازی سرگرم کننده برای غرق شدن در آن ارائه می دهد.

در آگوست 2021، Axie Infinity به یک میلیون بازیکن فعال روزانه رسید. دو ماه بعد، این رقم به مرز دو میلیون رسید. اگر بازی بتواند پایگاه بازیکنان بزرگتری را به خود اختصاص دهد، مطمئناً ارزش بیشتری به اکوسیستم خواهد افزود. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، زنجیره جانبی Ronin قبلاً برای تشویق رشد بیشتر اجرا شده است. نسخه رایگان بازی در آینده نیز باید همین کار را انجام دهد.

با بازی Axie Infinity، بازیکنان می توانند هر دو توکن AXS و SLP را کسب کنند. سپس این توکن ها را می توان با ارزهای دیجیتال دیگر مبادله کرد. در حال حاضر گیمرهای زیادی وجود دارند که از بازی Axie Infinity درآمد کسب می کنند.

 

نحوه نگهداری AXS

از آنجایی که AXS یک توکن ERC-20 است، می توان آن را در هر کیف پول نرم افزاری سازگار با ERC-20 مانند Trust Wallet، Binance Chain Wallet، Exodus و همچنین کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor One یا Ledger Nano X ذخیره کرد. همچنین می توانید AXS را در کیف پول Ronin خود، یک کیف پول تخصصی که برای Axie Infinity ساخته شده است، ذخیره کنید.

کیف پول رونین (Ronin) چیست؟

کیف پول رونین یک کیف پول ارز دیجیتال است که بر روی زنجیره‌ی جانبی Ronin Ethereum کار می کند. این یک افزونه مرورگر است که به شما این امکان را می دهد که با برنامه غیرمتمرکز Axie Infinity (DApp) تعامل داشته باشید. از آنجایی که اتریوم می تواند ترافیک و هزینه های بالایی را تجربه کند، زنجیره رونین بازی Axie Infinity و تعامل با قراردادهای هوشمند آن را بسیار ارزان تر می کند. کیف پول رونین با سایر بازی هایی که از بلاک چین رونین استفاده می کنند نیز سازگار است.

پل رونین چیست؟

پل رونین به شما امکان می دهد توکن ها را از بلاک چین اتریوم به زنجیره جانبی رونین منتقل کنید. اتریوم ارسال شده به بلاک چین به ETH پیچیده تبدیل می شود و می توان از آن برای خرید موجودات Axie، SLP و موارد دیگر استفاده کرد. همچنین می‌توانید توکن‌هایی را از بلاک‌چین رونین به اتریوم منتقل کنید تا در بازارهایی مانند بایننس بفروشید.

Smooth Love Potion (SLP) چیست؟

Smooth Love Potion (SLP) یک توکن ERC-20 در شبکه اتریوم است. توکن های SLP منبع اصلی درآمد بازیکنان هستند. SLP ها را می‌توان فروخت یا برای پرورش Axies جدید استفاده کرد. این توکن منبع نامحدودی دارد و می‌توان آن را با انجام ماموریت‌های روزانه و نبرد با بازیکنان دیگر به دست آورد. توکن‌های SLP پس از استفاده برای پرورش سوزانده می‌شوند و در روز  می‌توانید به مقدار محدودی کشاورزی کنید.

موارد استفاده SLP

SLP دارای سه برنامه کاربردی اصلی است که باعث افزایش تقاضا برای آن می‌شود:

1. به کاربران این امکان را می دهد که Axies جدید را از دو Axie قبلی تولید کنند. مقدار معینی از Smooth Love Potions مورد نیاز است که به تعداد نژادهای Axies بستگی دارد.

2. کاربران می‌توانند برای این‌که با محورهای خود به سطوح جدید برسند و quests ها را تکمیل کنند و در مبارزات برنده شوند، پاداش توکن دریافت کنند.

3. دارندگان SLP می توانند قیمت را پیش بینی کنند و آن را در صرافی های ارز دیجیتال مانند Binance معامله کنند.

این موارد استفاده، به ایجاد مدل بازی برای کسب درآمد توسط Axie Infinity کمک می‌کند،  کاربران مایل هستند که برای پرداخت از  توکن استفتاده کنند و کشاورزان نیز مایل به کسب آن هستند. با ایجاد روش‌های نسبتاً ساده برای پرورش SLP، هر کسی که یک تیم شروع کننده Axie داشته باشد، می‌تواند شروع به کسب درآمد کند.

چگونه با Axie Infinity در پل Ronin  شروع به کار کنیم؟

اگر می خواهید اولین تیم Axies خود را خریداری کنید، باید مقداری ETH را در کیف پول Ronin خود داشته باشید. از آنجایی که رونین یک زنجیره جانبی است، باید ETH (WETH) خود را نیز با پل رونین بپیچید. این فرآیند به سه مرحله اصلی نیاز دارد:

  1. خرید ETH از صرافی‌هایی مانند Binance.
  2. اتریوم خود را با پل رونین، پل بزنید.
  3. به بازار Axie با WETH خود دسترسی پیدا کنید.

برای قدم اول، مطمئن شوید که یک حساب Binance ثبت کرده اید و KYC و AML را تکمیل کرده اید.

 

نحوه خرید و انتقال ETH به کیف پول Ronin

  1. وارد حساب Binance خود شوید، ماوس را روی تب [Trade]  قرار دهید و نمای معاملاتی [کلاسیک] یا [پیشرفته] را انتخاب کنید.

 

  1. ماوس را روی جفت معاملاتی نمایش داده شده در سمت چپ نگه دارید و ETH را در نوار جستجو تایپ کنید. یک جفت ETH مناسب، که در این جا [ETH/BUSD] است، انتخاب کنید.

 

 

  1. ETH خود را با نوع سفارش دلخواه خود خریداری کنید. ما به سراغ ساده‌ترین روش با استفاده از سفارش بازار رفته‌ایم. برای ارسال سفارش روی گزینه خرید ETH کلیک کنید.

 

 

چگونه از پل رونین برای اتریوم استفاده کنیم؟

 

1. ابتدا باید یک کیف پول رمزنگاری بسازید. به طور کل، به کیف پولی نیاز دارید که بتواند به DApps متصل شود. MetaMask یا بایننس Chain Wallet هر دو گزینه های خوبی هستند.

2. برای شروع پل زدن ETH خود، نشانگر را روی گزینه منوی Wallet نگه دارید و Fiat and Spot را انتخاب کنید.

 

 

3. ETH را جستجو کنید و روی Witdrawکلیک کنید.

 

 

4. به آدرس Ethereum ERC 20 که می خواهید به آن واریز کنید، کپی کنید. این آدرس واریز از کیف پول ارز دیجیتال خارجی شما به دست می‌آید.

5. روی فیلد Networkکلیک کنید و Ethereum ERC20 را انتخاب کنید.

6. جزئیات تراکنش را بررسی کنید و برای ارسال ETH خود، روی [برداشت] کلیک کنید.

 

7. سپس یک کیف پول Ronin ایجاد کنید. توجه داشته باشید که این کیف پول فقط به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر در دسترس است و یک سرویس گیرنده نیست، همچنین مراقب کلاهبرداری ها باشید، Ronin هنوز برای کاربران موبایل در دسترس نیست.

8. به وب سایت Ronin Bridge بروید و روی دکمه Deposit کلیک کنید. کیف پول MetaMask خود را با پاپ آپی که مشص است، وصل کنید.

 

 

9. روی Next کلیک کنید و اتصال کیف پول خود را تمام کنید.

 

10. آدرس کیف پول Ronin خود را در قسمت آدرس Ronin خود کپی کنید.

 

11. دارایی مورد نظر برای سپرده گذاری را با کلیک کردن روی قسمت [دارایی] انتخاب کنید. در این مثال ، ETH را واریز می کنیم.

 

 

 

12. در نهایت، روی Next در پایین صفحه کلیک کنید تا جزئیات کار خود را تأیید کنید و توکن های خود را به کیف پول Ronin خود انتقال دهید.

 

13. قبل از اینکه بتوانید بازی کنید، باید برای خود تیم Axie ایجاد کنید. وارد بازار Axie شوید و گزینه کیف پول Ronin را انتخاب کنید. اگر قبلاً یک حساب Axie ایجاد نکرده اید، اکنون باید این کار را انجام دهید. اگر اولین باری است که وارد سیستم می‌شوید، دستورالعمل‌هایی درباره نحوه باز کردن آن پیدا خواهید کرد.

 

 

نحوه خرید Axie در بازار Axie

1. در بازار، Axie را که می‌خواهید بخرید، انتخاب کنید. برای اطلاع از آمار و اطلاعات ، روی آواتار آنها کلیک کنید. همچنین می توانید از فیلترهای سمت چپ برای کمک به جستجوی خود استفاده کنید. اگر با مکانیک بازی آشنا نیستید، توصیه می کنیم قبل از خرید اولین Axies برای خود کمی تحقیق کنید.

2. در صفحه مربوط به Axies، برای تکمیل خرید، روی دکمه [خرید کن] کلیک کنید. شما باید تراکنش را با استفاده از برنامه افزودنی کیف پول Ronin خود تأیید کنید

 

فراموش نکنید که یک تیم کامل، به سه محور نیاز دارد. استراتژی‌ها و راهنماهایی برای ایجاد یک تیم در انجمن Axie Infinity وجود دارد، بنابراین قبل از خرج کردن پول خود، حتماً تحقیق کنید.

چگونه Axie Infinity را دانلود کنیم.

Axie Infinity برای Windows، macOS، Android و iOS در دسترس است. بهترین راه برای نصب بازی این است که به صفحه اصلی Axie Infinity بروید و روی دکمه PLAY NOW در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

 

این گزینه به طور خودکار یک کلاینت را برای رایانه رومیزی یا لپ تاپ شما بارگیری می کند. توجه داشته باشید که اگر نسخه iOS را برای آیفون خود انتخاب کنید، باید TestFlight را در دستگاه خود فعال کنید. این کار به شما این امکان را می دهد برنامه هایی را که هنوز در حال توسعه هستند نصب کنید. برای اندروید، باید فایل apk.  دانلود شده از صفحه نمایش را نصب کنید.

 

نمای کلی یک Axie

هر Axie یک موجود فانتزی کوچک است که از ترکیبی از ویژگی های مختلف تشکیل شده است که از کلاس، آمار و اعضای آن‌ها تشکیل شده است. از اکتبر 2021، 9 کلاس مختلف Axies به وجود آمده است.

کلاس های پایه Axie چیست؟

Axie Infinity دارای 9 کلاس است که از این میان، سه کلاس ویژه (در زیر به صورت پررنگ نشان داده شده است) با Body Parts یا کارت های کلاس منحصر به فرد مشخص شده اند.

 

کلاس Axie بخش مهمی از نحوه‌ی مبارزه‌ی آن است. هر طبقه ای در مبارزه با کلاس دیگری، نقطه ضعفی دارد اما در برابر سایرین قوی‌تر است. کارت‌ها همچنین با کلاس‌های خاصی مرتبط هستند و زمانی که از کارت در برابر انواع ضعیف، استفاده می‌کنند، 10 درصد پاداش حمله به آن‌ها می‌دهند.

به عنوان مثال، Aquatic، Bird یا Dawn Axies در برابر Bug، Beast یا Mech Axies آسیب بیشتری وارد می‌کنند، اما از کلاس‌های Plant، Reptile و Dusk آسیب ‌پذیر تر هستند. به عبارت دیگر، کلاس های گروه 1 از  گروه 2 قوی‌تر هستند، اما در برابر گروه 3 ضعیف هستند. محورهای گروه 2 در برابر گروه 3 قوی هستند اما در برابر گروه 1 ضعیف هستند. در نهایت، محورهای گروه 3 در برابر گروه 1 قوی هستند اما در برابر گروه 2 ضعیف هستند و این چرخه بسته می‌شود.

Axie Abilities/Cards چیست؟

132 کارت در Axie Infinity وجود دارد که با شش کلاس از 9 کلاس موجود مرتبط است. همچنین می‌توانید کارت‌ها را به قسمت‌های مرتبط بدن، محدوده و هزینه مربوط به آن‌ها تقسیم کنید. در حالی که هر کلاس Axie می تواند از یک کارت استفاده کند، اگر با کلاس خاصی مرتبط باشد، مقداری خسارت اضافی به وجود می‌آید.

آمار Axie چیست؟

محورها دارای مجموعه ای از آمارها هستند که مشخصه های خاصی را تعیین می کنند:

 

اعضای بدن Axie چیست؟

هر Axie ترکیبی از شش قسمت بدن است: گوش، چشم، شاخ، پشت، دهان و دم. چهار مورد آخر دقیقاً کارت‌هایی را مشخص می‌کنند که Axie شما می‌تواند در نبرد از آنها استفاده کند، و هر کدام بر روی آمار موجود نیز تأثیر می‌گذارند.

هزینه شروع بازی Axie Infinity چقدر است؟

از اکتبر 2021، ارزان ترین Axies حدود 130 دلار آمریکا به (WETH) قیمت دارد. تیم Axie شما سه بار اعتبار خواهد داشت، به این معنی که می توانید با حدود 390 دلار شروع به کار کنید. بهترین راه برای دیدن هزینه شروع بازی این است که به بازار Axie بروید و بر اساس قیمت مرتب کنید.

چگونه از طریق بورسیه Axies رایگان دریافت کنیم؟

دو راه برای دریافت Axies رایگان وجود دارد. ابتدا می توانید از بازیکنان دیگری که تیم های رایگان ارائه می دهند بورسیه دریافت کنید، ممکن است هر کدام از آن‌ها سهمی که از Smooth Love Potion. خود به دست آورده اند، اهدا کنند این یک روش محبوب است زیرا کاربران فقط مجاز به داشتن یک حساب Axie هستند. بنابراین، منطقی است که مردم از Axie خود استفاده کنند.

 

بورسیه ها توسط تیم مدیریت نمی‌شوند بلکه توسط بازیکنان دیگر ارائه و مدیریت می شوند، بنابراین باید هنگام ورود به  Axie Infinity  محتاط باشید. CoinGecko مکانی برای ردیابی بورسیه های موجود است. هنگامی که تیم خود را دارید، می توانید از آن برای مبارزه در حالت Arena یا Adventure استفاده کنید. توجه داشته باشید که فقط مالک Axies  (مدیر بورس تحصیلی) می‌تواند توکن‌های SLP را که شما پرورش می‌دهید مطالبه کند، و این بر عهده آن‌هاست که بخشی از معامله شما را ارسال کنند. در بیشتر موارد، دانش پژوهان و مدیران 50 درصد از درآمد را به اشتراک می گذارند.

یک روش جایگزین این است که منتظر انتشار Battles نسخه 2.0 باشید. این به‌روزرسانی حالت‌های بازی جدیدی را باز می‌کند که به کاربران یک Axie رایگان برای مبارزه با آن‌ها می‌دهد. با این حال، این موجودات نمی توانند توکن هایی برای فروش به دست آورند. اگر به دنبال استفاده از Axie Infinity به عنوان یک بازی برای کسب درآمد هستید، همچنان باید خودتان تیم را بخرید یا بورس تحصیلی بگیرید.

 

چه چیزی بر قیمت های Axie تأثیر می گذارد؟

قیمت Axies از حدود 130 دلار تا حتی بیش از 100.000 دلار متغیر است. در حالی که ارزش آن‌ها عمدتا به قدرت و کاربرد آنها در بازی بستگی دارد، حدس و گمان های زیادی نیز در آن وجود دارد. Origin Axies از روزهای اولیه بازی معمولاً ارزش بیشتری دارند. همچنین محورهای افسانه ای وجود دارند که رنگارنگ تر به نظر می رسند و کمیاب‌تر هم هستند. به طور معمول، ویژگی‌های کمیاب‌تر نیز بیشترین کاربرد را در بازی دارند و قیمت‌های بالاتری را طلب می‌کنند. با محبوبیت گسترده Axie Infinity، بازار موجودات اکنون نه تنها توسط بازیکنان، بلکه توسط کلکسیونرهای NFT نیز تحت تأثیر قرار گرفته است.

نحوه شروع کشاورزی SLP در Axie Infinity

کاربران می توانند SLP را  در مسابقات Arena (PvP) یا حالت Adventure (PvE) استخراج کنند. هزینه مبارزه در هر دوی این فعالیت‌ها ، مصرف انرژی خواهد بود. وقتی انرژی شما تمام شد، فقط می توانید ماجراجویی هایی را برای استخراج SLP خود انجام دهید.

مقدار انرژی شما بستگی به تعداد محورهای شما دارد. می توانید از طریق منوی اصلی بازی در بالای صفحه ببینید که چقدر انرژی دارید.

 

 

  1. ماموریت های روزانه به شما کمک می‌کند 25 SLP به دست آورید. این وظایف شامل چک کردن روزانه، تکمیل 10 سطح حالت ماجراجویی و برنده شدن در 5 مسابقه Arena است.
  1. حالت ماجراجویی (PvE) به شما این امکان را می دهد که روزانه 50 SLP کسب کنید. مقدار مشخصی ازین تعداد، بر اساس سطحی که در آن بازی می کنید، تغییر می کند. اولین باری که یک سطح را بازی می کنید، SLP دریافت خواهید کرد. با این حال، بازی‌های آینده در سطح معینی ، حتما به دلیل پاداش دادن به SLP نیستند.ممکن است برای شکست دادن باس ها نیز با SLP پاداش دریافت کنید.
  1. Arena (PvP) شما را در برابر سایر بازیکنان بر اساس رتبه شما مطابقت می دهد. رتبه شما همچنین مقدار SLP را که در هر برد به دست می آورید، تغییر می دهد. هر مسابقه هزینه‎ی انرژی دارد، بنابراین مقدار SLP ای که در یک روز به دست می آورید به تعداد مسابقاتی که با استفاده از انرژی انجام می دهید، بستگی دارد.

توجه داشته باشید که حتی در صورت تمام شدن انرژی، باز هم می توانید بازی کنید، با این حال، مسابقات PvP به شما پاداش SLP نمی‌دهد و مسابقات PvE هیچ تجربه ای برای شما ایجاد نمی‌کند. اما همچنان می توانید ارتبه خود را بالا ببرید یا ماموریت های روزانه انجام دهید.

چگونه SLP خود را از Axie Infinity مطالبه کنید.

هنگامی که SLP های خود را به دست آوردید، باید آن را به صورت دستی درخواست کنید. شما فقط می توانید هر 14 روز یک بار برای دریافت SLP خود ، درخواست دهید.

1. از صفحه اصلی Axie Infinity، به کیف پول Ronin خود متصل شوید و Claim Tokens را از منو انتخاب کنید. سپس روی Claim SLP کلیک کنید تا توکن ها را به کیف پول Ronin خود منتقل کنید.

2. وارد حساب خود شوید و از اتصال کیف پول Ronin خود مطمئن شوید. در منو روی Claim Tokens و سپس Claim SLP کلیک کنید.

 

 

  1. در این مرحله، در صورت تمایل می‌توانید SLP خود را به کیف پول اتریوم خود منتقل کنید. همچنین می توانید آن را مستقیماً به کیف پول بایننس رونین خود ارسال کنید تا از پرداخت هزینه های گاز اتریوم خودداری کنید.

زمین های Axie چیست؟

Axie Land قطعاتی از زمین در Lunacia است، دنیایی که موجودات Axie در آن زندگی می کنند. دنیای بازی از یک شبکه 301*301  تشکیل شده است که در چندین مرحله فروش، فروخته خواهد شد. برای اولین بار می‌توان 25 درصد از زمین را فروخت و تمامی قیمت‌ها در فروش های بعدی 10درصد افزایش می یابد.

 

 

مربع های صورتی میزبان رویدادهای جهانی، سیاه چال ها، مکان های تخم ریزی واهی و گره های منابع عمومی خواهند بود. این نقشه همچنین شامل منطقه ای است که به عنوان Luna’s Landing برای سازندگان محتوا و جاده هایی برای سفر شناخته می شود. صندوقچه های حاوی انواع زمین قابل خرید هستند و صندوق های متعدد خریداری شده، شامل زمین‌ها در فضاهای مجاور خواهد بود.

نحوه خرید و انتقال AXS به کیف پول رونین

AXS را می توان برای حاکمیت، سهامداری یا استخراج استفاده کرد. اگر یک استخراج کننده هستید یا می خواهید استخراج  Axies را شروع کنید، می توانید AXS را مستقیماً و بدون پل رونین ، از بایننس به کیف پول رونین خود ارسال کنید. انجام این کار باعث صرفه جویی در هزینه های گاز اتریوم می شود زیرا می توانید مرحله انتقال به کیف پول خارجی را نادیده بگیرید. درست مانند ETH، AXS در Binance قابل خرید است.

 

1. ابتدا وارد حساب بایننس خود شوید، نشانگر را روی گزینه Trade نگه دارید و نماهای [کلاسیک] یا [پیشرفته] را انتخاب کنید.

 

 

2. سپس، ماوس را روی جفت معاملاتی نمایش داده شده نگه دارید و AXS را در منوی سرچ، تایپ کنید. یکی از جفت ها را انتخاب کنید. در مثال خود، از AXS/BUSD استفاده خواهیم کرد.

 

 

3. نوع سفارش و مقداری که می خواهید خریداری کنید را انتخاب کنید. ما برای یک سفارش بازار ساده رفته ایم. هنگامی که جزئیات سفارش خود را تأیید کردید، روی خرید AXS کلیک کنید.

 

4. برای شروع برداشت به کیف پول Ronin خود، باید روی دکمه Wallet نگه دارید و Fiat and Spot را انتخاب کنید.

5. AXS را جستجو کنید و روی  Witdraw کلیک کنید.

 

6. فیلد [شبکه] را انتخاب کنید.

7. شبکه Ronin را از قسمت انتخاب شده انتخاب کنید.

 

8. مطمئن شوید که هشدار نشان داده شده را خوانده و متوجه شده اید. قبل از ادامه، باید پیشوند ronin را با 0x جایگزین کنید.

 

 

9. در نهایت، مقداری را که می خواهید ارسال کنید وارد کنید و روی Withdraw کلیک کنید.

 

 

10. هنگامی که برداشت کامل شد، باید AXS یا ETH خود را در کیف پول Ronin خود مشاهده کنید. سپس می توانید از توکن ها برای پرورش یا خرید Axies در بازار استفاده کنید.

ایده‌ی پایانی

آینده توکن‌های AXS و SLP به قابلیت پخش و محبوبیت مداوم Axie Infinity متکی است. گیم‌پلی بازی سرگرم‌کننده، شکل‌یافته است و با شهرتش به عنوان یک بازی سودمند، هنوز فضای زیادی برای رشد دارد. بدون شک در سال‌های گذشته نیز خود را ثابت کرده است و تیم دائماً روی به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید کار می‌کند تا بازیکنان بیشتری را برای پیوستن به آن ترغیب کند. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا Axie Infinity به رشد موفقیت آمیز پایگاه کاربران خود ادامه خواهد داد یا خیر، اما مطمئناً یکی از بازی های جالب NFT در فضای بلاک چین است.

 

 

academy.binance