Axie Infinity؛ پلتفرمی برای بازی و کسب درآمد

Axie Infinity؛ پلتفرمی برای بازی و کسب درآمد

Axie Infinity؛ پلتفرمی برای بازی و کسب درآمد

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)؛ پلتفرمی برای بازی و کسب درآمد در دنیای دیجیتال

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) یک بازی جذاب بلاک چینی مبتنی بر توکن‌های غیرمثلی (NFT) است که بر اساس شخصیت‌های حیوانات خانگی ساخته شده است. این بازی با ترکیب و توسعه ایده‌های قبل از خود همچون پوکمون (Pokémon) و کریپتوکیتیز (CryptoKitties) و با بهره‌گیری از مدل اقتصادی منحصربه‌فرد خود، موفق شده جای خود را در میان گیمر‌ها و علاقه‌مندان دنیای دیجیتال، به‌خوبی باز کند و حالا به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای جهان دیجیتال یا همان « متاورس»  تبدیل شده است.

این بازی را می‌توان یکی از مواردی دانست که ثابت می‌کند متاورس به یک حقیقت تبدیل شده و امری جدی در دنیای امروز ما تلقی می‌شود.

اکسی اینفینیتی در حال حاضر در پروتکل خود، درآمدزایی بیشتری نسبت به اتریوم و بیت کوین ایجاد کرده ‌است. این بازی که از شرق آسیا ظهور کرده و طرفداران پروپاقرصی هم از این گوشه دنیا دارد، در ماه‌های اخیر سودهای بسیار خوبی را نصیب کاربران خود کرده است؛ تا جایی که بسیاری از کارگران فیلیپینی، از کار فیزیکی در کشور‌های ثروتمند دست کشیده و به درآمدزایی از این بازی روی آورده‌اند.

پلتفرم بازی بامزه و جذاب اکسی اینفینیتی در هفته گذشته بیش از ۳۰ میلیون دلار درآمدزایی داشته است. بر این اساس، در حال حاضر در‌آمد پلتفرم این بازی پرطرف‌دار، حتی از اتریوم و بیت کوین هم سبقت گرفته است.

1400/05/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها