AMC Entertainment پرداخت بیت کوین برای بلیط فیلم تا سال 2022 را برنامه ریزی می‌کند

AMC Entertainment پرداخت بیت کوین برای بلیط فیلم تا سال 2022 را برنامه ریزی می‌کند

AMC Entertainment پرداخت بیت کوین برای بلیط فیلم تا سال 2022 را برنامه ریزی می‌کند.

“آدام آرون” رییس و مدیر عامل AMC Entertainment فاش کرد که در حال پیگیری تقاضای مشتریان برای پرداخت بلیط فیلم است. طی یک کنفرانس در تاریخ 9 آگوست، “آرون” اعلام کرد که قصد دارد تا پایان امسال زیرساخت های لازم برای پذیرش پرداخت بیت کوین برای بلیط فیلم را آماده کند.

این مدیرعالم گزارش داد که تقاضای زیادی برای خرید بلیط فیلم با رمزنگاری از مشتریان این شرکت وجود دارد. نتایج AMC در سه ماهه دوم بهبود چشمگیری نسبت به سال گذشته نشان داده و 444 میلیون دلار درآمد نسبت به سه ماهه دوم سال گذشته که 18.9 میلیون دلار درآمد داشته است، اعلام شده همچنین زیان خالص هم نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. وی اعلام کرد همراه با پرداخت بیت کوین در AMC برنامه گسترش خود در ده مکان مختلف دیگر در ایالات متحده و اروپا و خاورمیانه را نیز در سال جاری دارند.

بیت کوین نیز در سال جاری مورد توجه زیادی قرار گرفته، با وجودیکه به 64.000 دلار رسید، در حال حاضر کمی بیشتر از 45.600 دلار معامله می‌شود، در کنار بیت کوین بسیاری از ارزهای رمزنگاری دیگر هم مورد توجه قرار گرفتند. رییس AMC ادعا می‌کند که اولین بار پس از انتخاب شدن برای ریاست هیئت مدیره Centricus Acquisition Corp در مورد ارزهای رمزنگاری اطلاعات کسب کرده است.

 

 

19 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها