5 ارز مهم در این هفته

5 ارز مهم در این هفته

5 ارز مهم در این هفته

5 ارز که باید در این هفته به آن ها توجه کنیم

بیت کوین (BTC) شاهد سیو سود متوسطی است اما روند صعودی خود را حفظ کرده وآلت‌کوین هایی مانند ETH، BNB، MATIC و FTM ممکن است در کوتاه مدت در کانون توجه قرار گیرند.اکنون گاوها سعی دارند سطح 60.000 دلار را حفظ کنند. بیایید نمودارهای 5 ارز دیجیتال برتر را که می توانند در چند روز آینده توجه معامله گران را به خود جلب کنند، تجزیه و تحلیل کنیم.

BTC/USDT

بیت کوین یک الگوی پرچم تشکیل داده، اما گاوها نتوانستند قیمت را بالاتر ببرند. شکست در مقاومت که باعث فروش سرمایه گذاران کوتاه مدت شد، قیمت را به میانگین متحرک 20 روزه، در قیمت 59.679 دلار رسانده است.

ETH/USDT

اتر در 29 اکتبر به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی 4.375 دلار رسید، اما گاوها نتوانستند روند صعودی خود را حفظ کنند و خرس‌ها قیمت را به زیر سطح شکست در 30 اکتبر بازگرداندند. این جریان نشان می‌دهد که فروشندگان فعال تر هستند.

BNB/USDT

بایننس کوین (BNB) در 29 اکتبر از مقاومت 518.90 دلار عبور کرد، اما گاوها نتوانستند از این مزیت استفاده کنند. این نشان دهنده کمبود تقاضا در سطوح بالاتر بود.

MATIC/USDT

چند ضلعی (MATIC) سر به فلک کشیده و از منطقه مقاومت 1.71 دلار عبور مرد و به 1.79 دلار در 28 اکتبر رسید، که نشان دهنده شروع یک روند صعودی جدید بود.

FTM/USDT

Fantom (FTM) در 28 اکتبر به بالاترین حد خود رسید، اما گاوها نتوانستند روند را حفظ کنند. فتیله بلند روی کندل روز نشان می دهد که معامله گران، سود را در سطوح بالاتر رزرو کرده اند.

 

cointelegraph

1400/8/10

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها