4 درصد مردم آمریکا شغل خود را ترک کردند

4 درصد مردم آمریکا شغل خود را ترک کردند

4 درصد مردم آمریکا شغل خود را ترک کردند

بر اساس یک نظرسنجی، 4 درصد مردم آمریکا به دلیل سود بردن از ارزهای رمزنگاری، شغل خود را ترک کردند.

داده های شرکت تحقیقاتی سیویک ساینس نشان داد که تقریباً 4 درصد از ساکنان ایالات متحده در طول 12 ماه گذشته از مشاغل خود استعفا داده اند زیرا از سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال سود کافی به دست آورده اند. جالب اینجاست که اکثریت آن‌ها،  کارگران کم درآمد با حقوق سالانه کمتر از 50.000 دلار بودند.

وقتی نگاهی دقیق‌تر بیندازیم، بخش بزرگی از افرادی که این تصمیم را گرفته اند، افرادی هستند که در پایین‌ترین سطح درآمد قرار دارند، 64 درصد آن‌ها افرادی هستند که بیش از 50.000 دلار در سال دریافت نمی‌کنند و تنها 8 درصد از افرادی که بیش از 150.000 دلار درآمد دارند، این کار را انجام داده اند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که معامله گران فعال یا گاه به گاه در بازار سهام به طور قابل توجهی بیشتر در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

درگام بعدی در رابطه با علت سرمایه‌گذاری در این بازار پرسیده شد که بیشترین پاسخ، 28درصد رشدسرمایه در بلند‌مدت، 23 درصد انتظار کسب سود در کوتاه‌مدت، 12 درصد استقلال از دخالت دولت و 11 درصد حفاظت در مقابل شرایط وخیم اقتصادی بیان گردید.همچنین 40 درصد از سرمایه‌گذاران را افراد زیر 29 سال تشکیل می‌دهند.

cryptopotato

1400/8/16

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها