18 لایحه در مورد رمزنگاری و بلاک چین

18 لایحه در مورد رمزنگاری و بلاک چین

18 لایحه در مورد رمزنگاری و بلاک چین

معرفی 18 لایحه از طرف کنگره، در مورد رمزنگاری و بلاک چین در سال 2021

 

 

در کنگره گذشته تمرکز اصلی بر روی معرفی پروژه اصلی فیس بوک Libra و  تمرکز بر تاثیر بالقوه استیبل کوین ها بود. در کنگره 117 ، اکنون 18 لایحه به عنوان لایحه زیر ساختی که توجه زیادی را به مسائل نظارتی ارزهای دیجیتال جلب کرده است، ارائه شده است. این 18 لایحه مستقیم بر ارزهای رمزنگاری ، فناوری بلاک چین تاثیر می‎گذارد.

تولید دلار دیجیتال یا ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در جامعه ارزهای دیجیتال سرو صدا به پا کرده. در حالی که Coin Center مرکز فکری پیشرو در واشنکتن دی سی، در زمینه سیاست های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده و خطرات از دست دادن حریم خصوصی در جابه جایی ها، مسائلی را بازگو کرده است.

در این بخش ها به صورت حساب هایی اشاره شده که هدف آن‌ها وضوح قانونی برای رمزنگاری، فناوری زیربنایی بیت کوین به نام بلاک چین، و در نظر گرفتن  CBDC است.

نماینده کنگره “تام امر” (R-MN) قبلاً سه لایحه را معرفی کرده است، از جمله قانون قطعیت مقررات Blockchain که می تواند از ایجاد مجوز و ثبت،  برخی از توسعه دهندگان بلاک چین و ارائه دهندگان خدمات بلاک چین جلوگیری کند. ایده این است که از بسترهای بلاک چین که روی توکن ها کنترل مستقیم ندارند، جلوگیری شود.

 

1400/6/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها