10 میلیون دلار درآمد رمزنگاری طی دو ماه

میامی طی دو ماه 10 میلیون دلار درآمد رمزنگاری داشته است.

تنها دو ماه پس از راه اندازی، MiamiCoin (MIA) سکه رمزنگاری بومی شهر میامی، 10 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. این سکه با استفاده از پشته های بلاک چین قابل برنامه ریزی STX))  توسط CityCoin تأمین می شود.

داده ها نشان می‌دهد شهروندان میامی فعالیت مدنی بالایی برای MiamiCoin انجام دادند و بر اساس برآوردهای رسمی، 10 میلیون دلار داده شده به شهر، تنها 30 درصد از درآمد کل استخراج MIA است.

فرانسیس سوارز شهردار شهر در پادکستی با پومپلیانو در مورد MiamiCoin بحث کرد و اظهار کرد پروتکل MiamiCoin میتواند به طور بالقوه کل بودجه مالیاتی شهر را با نرخ رشد فوق العاده و پروتکل سکه، جبران کند.

آنتونی پومپلیانو در توییتر خود گفت فارغ از درآمد MiamiCoin ، شهر میامی میلیون ها دلار BTC هم با انباشت STX بدون نیاز به مالیات از هیچ ساکنی به دست آورده است.

شهردار میامی در مورد حمایت خود از BTC و به طور کلی رمزنگاری بسیار صریح صحبت کرده است. او همچنین برنامه هایی را برای تبدیل میامی به مرکز ارزهای رمزپایه ایالات متحده اعلام کرده است و حمایت کامل خود را در پشت MiamiCoin قرار داده است، وی همچنین این پیشنهاد را اعلام کرد که میامی می‌تواند برای ساکنان آن بدون مالیات باشد.

cryptodaily

1400/7/16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.