کنترل حملات باج افزارها

کنترل حملات باج افزارها

کنترل حملات باج افزارها

جاسوسان سایبری استرالیایی حملات باج افزارها را کنترل می‌کنند.

 

جاسوسان سایبری برتر استرالیا قرار است در صورت حملات سایبری به زیرساخت های حیاتی،  قدرت بیشتری برای کنترل اوضاع داشته باشند.

اداره سیگنال های استرالیا (ASD)  ، یک نهاد دولتی مسئول جنگ سایبری و امنیت اطلاعات ، می تواند تحت قوانین جدیدی که به پارلمان معرفی شده است ، کنترل زیرساخت های حیاتی – از جمله انرژی ، ارتباطات و سیستم های بانکی را در دست بگیرد. این قانون حتی مشاغل مراقبت های بهداشتی و خواربارفروشی را تحت تعریف زیرساخت های حیاتی قرار می دهد و تعهدات امنیتی جدیدی را تحمیل می کند.

به نوشته روزنامه استرالیا، لایحه زیرساخت های بحرانی در 20 اکتبر با حمایت دو حزبی کمیته ای که آن را بررسی کرده است به پارلمان معرفی می شود.کارن اندروز، وزیر امور داخله اظهار داشت که اقدامات پیشنهادی باعث تضمین ایمنی خدمات به استرالیایی ها می شود.

اما عده ای از گروه های صنعت فناوری استرالیا با قوانین جدید مخالف هستند. آنها در نامه مشترکی نوشتند: “بدون تجدید نظر، این لایحه مجموعه ای از تعهدات غیرقابل اجرا را ایجاد می کند و یک سابقه جهانی نگران کننده ایجاد می کند.”

کمیته مشترک اطلاعات و امنیت پارلمان گفت: “تهدید آسیب پذیری امنیت سایبری و فعالیت های مخرب سایبری در سال های اخیر به طور فزاینده ای آشکار شده است” و حدود یک چهارم حوادث امنیتی سایبری گزارش شده بر سازمان های زیرساختی حیاتی تأثیر می گذارد.

 

cointelegraph

1400/7/28

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x