تاکید بر مزایای اشتغال توسط جروم پاول

تاکید بر مزایای اشتغال توسط جروم پاول

تاکید بر مزایای اشتغال توسط جروم پاول

تاکید بر مزایای اشتغال حداکثری از طرف رییس فدرال رزرو

 

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، روز سه شنبه طی سخنرانی خود مجدد بر مزایای اشتغال حداکثری تاکید کرد و معیارهای متعدد سنجش رشد اقتصادی برای رسیدن به این هدف را مطرح کرد.

پاول در یک کنفرانس مجازی درباره تنوع در اقتصاد، امور مالی و بانکداری مرکزی که توسط فدرال رزرو در کنار سایر مراکز اصلی برگزار شد، گفت: وقتی میخواهیم ارزیابی کنیم که اشتغال در سطح حداکثر قرار دارد یا خیر، عمداً به طیف گسترده ای از شاخص بانک‌ها نگاه می کنیم.

پاول گفت: برای ارزیابی میزان اشتغال و رسیدن به اقتصادی سالم‌تر و قوی‌تر، صرفا به اعداد منتشر شده بسنده نمی‌کند و نابرابری‌های بازار کار را نیز زیر نظر دارد.

بنابر بیانیه FOMC، فدرال رزرو از ماه جاری نسبت به آغاز تیپرینگ اقدام خواهد کرد تا خود را از شرایط اضطراری تحمیل شده پس از همه‌گیری ویروس کرونا بازیابی کند.

مقامات فدرال رزرو بارها بر رشد اقتصادی و اشتغال به عنوان نشانه‌های بازیابی اقتصادی تاکید کرده بودند. با این حال،Powell هفته گذشته مطرح کرد که فدرال رزرو در این باره صبر بیشتری خواهد کرد و برای افزایش نرخ بهره، اشتغال حداکثری اولویت دارد.این در حالیست که سیاست‌گذاران درباره تعداد موقعیت‌های شغلی و تحمل تورم درباره سرمایه‌گذاران مردد هستند.

reuters

1400/8/19

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x