یونی سواپ 100توکن را حذف کرد!

https://cointelegraph.com/news/uniswap-delists-100-tokens-from-interface-including-options-and-indexes?utm_source=cryptorank&utm_medium=rss

“Uniswap”صد توکن از جمله توکن‌های سهام و مشتقات آن را از محیط کاربری خود حذف می‌کند.

صرافی “Uniswap”، پیشرو صرافی های غیر متمرکز جهان، تعدادی از رمزها را از رابط برنامه خود حذف کرد. ” Uniswap Labs” در 23 ژوئیه اعلام کرد که فقط توکن‌ها از برنامه حذف شده اند و پروتکل تغییری نکرده و کاملا مستقل، تغییر ناپذیر و بدون دسترسی باقی می‌ماند.

شرکت توسعه دهنده ‎ی نرم‌افزاری “Uniswap Labs” که پورتال جلوی برنامه وب را می‌سازد، در بخش جلویی پروتکل “Uniswap ” کدی مستقل قرار داده و به عنوان کالایی مستقل آن را منتظر کرده است. “Uniswap Labs” در پستی اشاره کرد که ممکن است افزایش فشار نظارتی بر تصمیم آن‌ها تاثیر بگذارد، همچنین این شرکت اقدامات خود را مطابق با سایر رابط‌های “DeFi” توصیف می‌کند. توکن‌های حذف شده شامل ابزارهایی است که ممکن است توسط اوراق بهادار، سهام توکن دار، توکن گزینه ای، توکن‌های بیمه، و سایر دارایی ها و مشتقات ارزهای رمزنگاری را تنظیم کنند. توکنی با پشتیبانی طلا به نام(XAUT) هم به دلیل کدهای خطا در بین دارایی های حذف شده قرار دارد.

جامعه رمزنگاری، به ادعای غیرمتمرکز بودن “Uniswap” اعتراض کرد و آن را زیر سوال برد. در هر صورت “Uniswap” بر اساس حجم مبادلات غیرمتمرکز، پیشرو است و با دارا بودن نسخه های v2 و v3 معاملات بسیار بزرگ را آسان می‌کند.

1400/05/04

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.