گستردگی توکن‌های NFT

گستردگی توکن‌های NFT

گستردگی توکن‌های NFT

دنیای توکن‌های NFT در حال گسترده‌تر شدن است

 

هجوم سرمایه‌گذاران برای خرید توکن‌های منحصر به فرد (NFT) در پلت‌فرم‌های آنلاین مانند اوپن‌سی (OpenSea) همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد که این روند روز به روز در حال گسترده‌تر شدن است.

اوپن‌سی که در زمینه ساخت و فروش توکن‌های NFT فعالیت دارد، چند ماه قبل با انتشار گزارشی از رکورد جدید فروش یک میلیارد دلاری در حجم مبادلات خود خبر داد؛ اما این پلت‌فرم آنلاین رکورد دیگری را در رابطه با این موضوع به ثبت رسانده است.

طبق تازه‌ترین آمار منتشر شده توسط وب‌سایت DappRadar، این پلت‌فرم مبادلاتی طی ۳۰ روز گذشته توانسته مجموعاً بالغ بر ۱/۵ میلیارد دلار حجم مبادله را به ثبت برساند. نکته جالب در رابطه با این حجم مبادله سرسام‌آور آن است که مجموع حجم مبادله پلت‌فرم اوپن‌سی از زمان راه‌اندازی تا به امروز چیزی حدود ۲/۴۲ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود، به عبارت دیگر این پلت‌فرم بالغ بر نیمی از حجم مبادله خود را طی یک ماه گذشته بدست آورده است.

 

اواخر ماه جولای (اواسط تیر ماه) دو عدد توکن NFT کریپتو‌پانکس به قیمت ۵/۴۵ میلیون دلار و ۳/۷۶ میلیون دلار بفروش رسید. توکن ۳/۷۶ میلیون دلاری توسط آقای گری وینرچاک (Gary Vaynerchuck) کارآفرین ثروتمند و حامی صنعت NFT خریداری شد. این دو توکن به ترتیب سومین و چهارمین توکن گران‌قیمت از مجموعه CryptoPunks بودند که فروش آن‌ها به پلت‌فرم اوپن‌سی کمک کرد تا در عرض کم‌تر از ۲۴ ساعت، بتواند بالغ بر ۴۰ میلیون دلار درآمدزایی داشته باشد.

.

1400/6/4

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها