گزارش دارایی تسلا و میکرواستراتژی

گزارش دارایی تسلا و میکرو استراتژی

گزارش دارایی تسلا و میکرواستراتژی

بلومبرگ: شرکت‌های “Tesla” و “MicroStrategy” گزارش دارایی های رمز نگاری خود را در هفته آینده تحویل می‌دهند.

https://u.today/tesla-and-microstrategy-will-report-on-their-crypto-assets-next-week-bloomberg

 این لیست شامل شرکت‌های بزرگی مانند “تسلا” و “میکرو استراتژی” که قبلا بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت اعلام کرده‌اند و شرکت “Square” می‌باشد.

طبق گزارش سه ماهه اول، “تسلا” با فروش توکن، 128 میلیون دلار سود دریافت کرد که به نقل از “ایلان ماسک” این مرحله برای نشان دادن نقدینگی ارزهای رمزنگاری شده در سه ماهه‌ی اول بوده است. با این وجود ارزش بازار “تسلا” به دلیل پیش بینی های غیر منطقی وضعیت بازار خودروهای الکترونیکی، کاهش یافت. البته بعضی از تحلیل‌گران معتقدند که مداخله این شرکت در بیت کوین هم ممکن است بر بازار “تسلا” تاثیر گذاشته باشد.

شرکت “میکرو استراتژی” با مدیریت ” مایکل سایور”، بیت کوین را به عنوان بخشی از فعالیت خود درآورد تا جایی که این شرکت خرید اوراق قرضه برای تامین مالی را آغاز کرد و چیزی بیش از 2.25 میلیارد دلار برای توکن‌ هزینه کرد.

حالا بلومبرگ می‌نویسد که وقت آن رسیده که این شرکت‌ها گزارش ارزهای رمزنگاری خود را ارائه دهند، “تسلا” و “میکرو استراتژی”، در هفته آینده و ” اسکوار” در ماه آگوست این گزارش را ارائه می‌دهند. بسیاری از گزارشگران و تحلیلگران بر این عقیده اند که این گزارشات بر نوسانات بازار تاثیر می‌گذارد.

“بلومبرگ” همچنین تاکید دارد با وجود این‌که بیت کوین در سه ماهه دوم 2021، 41درصد کاهش داشته، افشای این گزارش ممکن است باعث کاهش مبادلات برخی شرکت‌ها شود، با این حال، اگر شرکت‌ها ارزهای دیجیتال باارزش‌تری برای پرداخت ارائه دهند، می‌توانند سودهای کلانی به دست آورند.

1400/05/04

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.