گزارش برنامه ی ارزهای دیجیتال توسط بانک های اسپانیا

گزارش برنامه ی ارزهای دیجیتال توسط بانک های اسپانیا

گزارش برنامه ی ارزهای دیجیتال توسط بانک های اسپانیا

بانک های اسپانیا ملزم هستند گزارش برنامه سه ساله برای ارزهای دیجیتال ارائه دهند.

 

بر اساس یک منبع خبری،  بانک مرکزی می خواهد تأثیر دیجیتالی شدن بر خدمات مالی را بررسی کند، بر این اساس اکنون  باید برنامه های ارز دیجیتال توسط بانک های اسپانیا گزارش شود.

بانک اسپانیا سال ها در مورد ارزهای دیجیتال سکوت کرده است. با این حال، امسال، آن را افزایش داده و خود را نشان داد. پس از ایجاد رجیستری، ارائه دهندگان خدمات ارز دیجیتال، به سمت بانک ها می روند.

طبق گزارشی از El País اسپانیا، بانک de Espana اکنون در جستجوی اطلاعات بیشتر از سوی سازمان‌های مالی است که با پول دیجیتال سروکار دارند.

هدف از این تحقیق بررسی تأثیر دیجیتالی شدن بر خدمات مالی است نه ممنوعیت یا حمایت از ارزهای دیجیتال. بانک مرکزی از بانک‌های تجاری می‌خواهد تا روابط خود با ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های دیجیتال، سهام آنها و هرگونه قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال را افشا کنند.

همچنین بانک‌هایی که می‌خواهند در سه سال آینده برای ارزهای دیجیتال موجود خدمات خود را راه‌اندازی یا ارائه کنند، باید جزئیات این پروژه‌ها را نیز شرح دهند.

آخرین پیشرفت زمانی فرا می رسد که بانک های پیشرو در اسپانیا شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال کرده اند. Banco Santander بزرگترین بانک کشور است و اعلام کرده است که در حال کار به سمت یک صندوق قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال است. سایر موسسات مالی  مانند  BBVA و CaixaBank نیز در مراحل مختلفی در ابتکارات دارایی دیجیتال خود هستند.

 

cointelegraph

1400/8/20

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x