کیف پول هوشمند گلکسی

فناوری سامسونگ برای افزایش پشتیبانی از ارزهای رمز نگاری کیف پول هوشمند گلکسی را به گوشی های خود افزود. این کیف پول ها شامل “Ledger Nano S” و “NanoX ” میشوند.

طبق اطلاعیه این شرکت تلفن های هوشمند از کیف پول بلاک‌چین سامسونگ پشتیبانی میکنند، که در فروشگاه سامسونگ گلکسی موجود است. کاربران اکنون میتوانند با کیف پول های سخت افزاری ارزهای رمز پایه خود را به طور خاص ایمن نگه دارند.

سامسونگ از زمان گوشی “Galaxy S10” در فوریه 2019 از ارزهای رمز پایه پشتیبانی کرده و کیف پول هوشمند بلاک چین را به گوشی های خود افزوده و از توکن های (TRX)، (ETH)، (BTC)، (ERC-20)، (TRC-20) پشتیبانی میکند.

این کیت نرم افزار را به افرادی که برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز، از کیف پول بلاک‌چین استفاده می‌کنند راه اندازی کردند. گزارش شده که فناوری اطلاعات از “امنیت خرک” ارائه شده توسط شرکت ناکس، یک محوطه امن در سیستم عامل سامسونگ ایجاد کرده است.

سامسونگ هم‌چنین اخیرا با صرافی “Gemini” که توسط دوقلوهای “Winklevoss” تاسیس شده، ادغام شده و در حال راه اندازی کیف پول های “Ledger Nano S” و “Nano X” است.

اتصال کیف پول سخت افزاری به کاربران این امکان را میدهد که از بودجه خود در برنامه های غیر متمرکز حتی بدون اتصال دستگاه به کیف پول، استفاده کنند و آن را پی‌گیری کنند.

طبق اظهارات “کوین دسک” سامسونگ و رییس بلاک‌چین مشخص شد که کاربران سیستم بلاک‌چین در هفت ماه گذشته دو برابر شده و کیف پول سامسونگ صدها میلیون دلار ارز رمز نگاری در اختیار دارد.

در سال 2018 پس از درخواستی که سامسونگ برای ثبت سه علامت تجاری در اتحادیه اروپا برای نرم افزارهای مرتبط با بلاک چین و ارزهای رمز پایه ثبت کرد شایعاتی از پشتیبانی سامسونگ از ارزهای رمز پایه به وجود آمد و این اطلاعات هم اکنون فاش شده اند.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *