کناره‌گیری بنیانگذار ناشناس سوشی سواپ از پروژه

کناره‌گیری بنیانگذار ناشناس سوشی سواپ از پروژه

کناره‌گیری بنیانگذار ناشناس سوشی سواپ از پروژه

بنیانگذار ناشناس سوشی سواپ از رهبری این پروژه کناره‌گیری کرد

 

به گزارش دیکریپت، بنیانگذار سوشی سواپ در پیامی توییتری نوشت که همیشه در تلاش بوده تا این صرافی بدون رهبر باشد و تا جایی که ممکن است تمرکززدایی را تشویق می‌کند.

وی نوشت:

«من همیشه برای سوشی سواپ در دسترس خواهم بود اما در آینده نقش دیگری را بازی خواهیم کرد.»

0xMaki سال گذشته و پس از آنکه دیگر بنیانگذار پروژه با 14 میلیون دلار متواری شد، رهبری پروژه را به صورت غیررسمی بر عهده گرفت. البته دیگر بنیانگذار پروژه وجوه مسروقه را برگرداند اما اخراج شد و از آن پس،  0xMaki رهبری را در دست گرفت.

تحت رهبری 0xMaki ، صرافی سوشی سواپ به سرعت رشد کرد و اکنون بر اساس داده‌های DeFi Pulse، با 4.49 میلیارد دلار ارز دیجیتال در استخرهای نقدینگی، هشتمین صرافی غیرمتمرکز بزرگ جهان محسوب می‌شود. سوشی سواپ از آن زمان عرضه محصولات خود را در قالب محصولات وام‌دهی و سپرده‌گذاری افزایش داده است.

وی اما همچنان به توصیه‌هایش در رابطه با این پروتکل دیفای ادامه خواهد داد. علاوه بر این،    0xMaki  عنوان کرد که می‌خواهد بدون هیچ وابستگی به کمک ادامه دهد و همچنان به جامعه اتریوم و راهکارهای لایه 2 اعتقاد دارد.

0xMaki در پست خداحافظی خود به هک سه میلیون دلاری دیروز در پلتفرم فروش توکن MISO اشاره نکرد. دیروز هکری توانست با حمله به این پلتفرم 3 میلیون دلار را به سرقت ببرد. با این حال، وجوه بلافاصله پس از هک بازگردانده شد.

 

1400/6/29

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها