کاهش کارمزد تراکنش های دوج کوین

ایلان ماسک: کاهش کارمزد تراکنش های دوج کوین بسیار مهم است

 

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا، اخیرا از اهمیت بالای کاهش کارمزد تراکنش های دوج کوین صحبت کرده است.

او معتقد است چنین بهبودی برای دوج کوین ضروری است و باعث می شود این ارز دیجیتال به عنوان ابزاری مناسب برای پرداخت بهتر عمل کند. آخرین توییت ماسک پس از تایید آدام آرون مدیر عامل AMC مبنی بر کار روی پذیرش دوج کوین منتشر شد.

رئیس بزرگ ترین مجموعه تئاتر و سینمای آمریکا (AMC)، همچنین قصد دارد تا پایان سال بیت کوین و برخی از آلت کوین های بزرگ را مورد پذیرش مجموعه خود قرار دهد. به نظر می رسد آرون از لایک شدن نظر سنجی اش توسط ماسک به هیجان آمده است. او به ماسک به خاطر موفقیتش با تسلا و SpaceX تبریک گفت.

هم بنیانگذار دوج کوین، بیلی مارکوس، با تسریع اجرا سازی نودهای شبکه قصد دارد هسته دوج را به روز رسانی کند و کارمزد تراکنش های دوج کوین را به صورت پیش فرض کاهش دهد.

به روز رسانی که در ماه اوت منتشر شد، شامل بهبود عملکرد و رفع برخی مشکلات بود. ماسک انتشار نسخه 1.14.4 هسته دوج را بسیار مهم خواند.

در اواسط ماه می، این میلیاردر کارآفرین ادعا کرد، سرعت بخشیدن به ساخت بلاک های جدید و کاهش کارمزد تراکنش های دوج کوین بدون شک به آن در برابر بیت کوین کمک می کند. ایلان ماسک هولدر بیت کوین، اتر و البته دوج کوین است.

 

1400/7/2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.