کاهش قیمت بیت کوین

کاهش قیمت بیت‌کوین اصلاحی سالم است

 

به نقل از کوین‌تلگراف، بیت کوین بعد از تلاش برای دستیابی به قیمت ۵۱۰۰۰ دلار (بالاترین نقطه محدوده مقاومتی بلند مدت بیت کوین) با کاهش قیمت همراه شد. اصلاحی که تحلیل‌گران از قبل آن را پیش‌بینی کرده بودند و برای ادامه روند آن را اصلاحی سالم نامیده‌اند.

از نظر مایکل ون‌ده‌پوپ تحلیل‌گر مشهور ارزهای دیجیتال، سطح قیمتی ۴۴۰۰۰ دلار می‌تواند برای ادامه روند مناسب باشد. او معتقد است قیمت ۵۱۰۰۰ دلار مقاومت بسیار مهمی در مسیر حرکت Bitcoin است و حمایت‌های بالقوه آن در ۴۲،۵۰۰ تا ۴۴۰۰۰ دلار قرار دارند.

این سطحی است که می‌توانیم آن را به عنوان یک کف قیمت مناسب در نظر بگیریم. همچنین سطح ۴۰،۶۰۰ دلار را نیز باید در نظر داشت.

نمودار سطح خرید و فروش در صرافی بایننس سطح ۴۷۰۰۰ دلار را به عنوان اولین حمایت قوی بیت کوین پیشنهاد می‌کند.

تحلیلگری به نام دیلان له‌کلر در توییتر با نمودار قیمت بیت کوین از سال ۲۰۱۱ تاکنون را منتشر کرده است و اعلام کرد شاخص میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای بیت کوین (که تاکنون هرگز کاهش پیدا نکرده است) برای اولین بار از سطح ۱۵۰۰۰ دلار عبور کرده است. این خبر خوبی برا هولدرهای بلند مدت و جامعه طرفداران بیت کوین است.

مایکل ون‌ده‌پپ معتقد است اندک افزایش قیمت بیت کوین می‌تواند فضا را برای افزایش قیمت آلتکوین‌ها فراهم سازد. چه بسا عملکرد آنها نسبت به Bitcoin بسیار بهتر هم باشد. او این اتفاق را برای سپتامبر و اکتبر متصور شده است.

1400/6/6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.