کاهش سود سه ماهه ی سوم Coinbase

کاهش سود سه ماهه ی سوم Coinbase

کاهش سود سه ماهه ی سوم Coinbase

به گزارش Coinbase سود سه ماهه سوم، 75 درصد کاهش داشته است.

بر اساس گزارش درآمد سرمایه گذاران این شرکت که دیروز منتشر شد، Coinbase بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، در سه ماهه سوم امسال تنها 406 میلیون دلار درآمد خالص کسب کرد و کاهش 74.7 درصدی نسبت به سه ماهه قبل داشته است.

این رقم نشان دهنده افزایش 500 درصدی نسبت به سه ماهه سوم سال گذشته است، اما به طور قابل توجهی کمتر از درآمد خالص 1.6 میلیارد دلاری است که شرکت در سه ماهه آوریل تا ژوئن به دست آورده است.

روند صعودی بازار سود تعدیل شده قبل از بهره، مالیات و استهلاک (EBITA) برای سه ماهه سوم 618 میلیون دلار آمریکا بود و دارایی شرکت در این سه ماهه تقریباً 6.4 میلیارد دلار وجه نقد بوده است.

بر اساس گزارش MarketWatch، پس از انتشار این گزارش، قیمت سهام کوین بیس در معاملات پس از ساعت کاری دیروز تقریباً 10 درصد کاهش یافت و به 310 دلار رسید.

Coinbase در ارسال کاهش درآمد سه ماهه تنها نیست. درآمد ارز رمزنگاری اپلیکیشن تجاری Robinhood با کاهش 78 درصدی نسبت به سه ماهه قبل، حتی بیشتر از این کاهش یافت و در این مدت تنها 51 میلیون دلار درآمد کسب کرد. در گزارش سه ماهه سوم غول پرداخت Square که هفته گذشته منتشر شد، این شرکت کاهش 23 درصدی سود بیت کوین را نسبت به سه ماهه قبل گزارش داد.

 

forkast.news

1400/8/19

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها