کاهش ده درصدی قیمت Robinhood

کاهش ده درصدی قیمت Robinhood

کاهش ده درصدی قیمت Robinhood

پس از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال، سهام Robinhood ده درصد کاهش قیمت داشت.

 

سهام Robinhood (HOOD) به دلیل نتایج سه ماهه سوم این شرکت که درآمد کمتر از حد انتظار معاملات ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد، به شدت کاهش یافته است.

در روز سه شنبه قیمت Robinhood  حدود 10 درصد کاهش یافت و به 35.70 دلار رسید، با این حال قیمت آن از آن روز تاکنون 1.9 درصد افزایش یافته و به 36.40 دلار رسیده است.

این شرکت در این سه ماهه مجموع درآمد خالص 365 میلیون دلاری را به ثبت رساند که طبق گزارش FactSet، بسیار کمتر از پیش‌بینی 437.1 میلیون دلاری تحلیلگران وال استریت بوده است.

Robinhood در گزارش سه ماهه سوم خود اظهار داشت که تجارت آن تحت تأثیر عوامل متعددی از جمله فصلی بودن، نوسانات بازار، رفتار معاملات خرده فروشی و رویدادهای پیش بینی نشده بازار قرار گرفته است. این شرکت گفت که همین مشکلات ممکن است در سه ماهه چهارم نیز وجود داشته باشد.

در حالی که فعالیت ارزهای دیجیتال کاهش یافته بود، ” Vlad Tenev ” مدیرعامل Robinhood خوش بینی خود را برای چشم انداز بلندمدت این شرکت در دارایی های دیجیتال بیان کرد، زیرا او بر محصولات و خدمات جدید مانند کیف پول دیجیتالی که در نهایت کاربران را قدرتمند تر می سازد، تاکید کرد.

 

cointelegraph

1400/8/5

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها