کاهش تراکنش های دوج کوین

کاهش تعداد تراکنش های دوج کوین به پایین‌ترین سطح 4 سال اخیر

 

به گزارش یوتودی، بر اساس داده‌های ارائه شده پلتفرم تجزیه و تحلیل کریپتوکامپر (CryptoCompare)، تعداد تراکنش های روزانه شبکه دوج کوین به 18000 تراکنش کاهش یافته است که پایین‌ترین سطح از سال 2017 محسوب می‌شود. جالب است بدانید تعداد تراکنش های دوج در ماه آوریل از 140000 تراکنش نیز فراتر رفته بود.

تعداد تراکنش های روزانه، یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که میزان استفاده از یک شبکه بلاک چینی را بازگو می‌کند. افت فاحش در تعداد تراکنش های دوج در حالی رخ می‌دهد که این ارز نسبت به اوج 0.73 دلاری ماه مه خود، حدود 71 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر تعداد تراکنش ها، کاهش محبوبیت دوج را می‌توان از میزان سرچ آن در گوگل نیز متوجه شد. میزان جستجوی کلمه «دوج کوین» در گوگل به پایین‌ترین سطح از اواخر ماه ژانویه رسیده است.

در حالی که رالی صعودی دوج کوین به یک حباب تبدیل شد و به سرعت ترکید، خالی از لطف است اگر بگوییم این میم کوین، یک مد زودگذر در جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. این میم کوین در سال 2013 به بازار عرضه شد، از دو بازار وحشیانه خرسی جان سالم به در برد و در سال 2021 قوی‌تر از همیشه بازگشت.

اما بزرگترین میم کوین بازار مورد استقبال و پذیرش بسیاری از تجار قرار گرفته است. اخیرا، آرام آرون، مدیرعامل سینماهای ای‌ام‌سی اعلام کرد که بزرگ‌ترین شرکت سینماهای زنجیره‌ای جهان، پرداخت‌های دوج کوینی را خواهد پذیرفت.

 

1400/7/2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.