کاردانو ADA با قراردادهای هوشمند آینده 20 درصد افزایش میابد

کاردانو ADA با قراردادهای هوشمند آینده 20 درصد افزایش میابد

کاردانو ADA با قراردادهای هوشمند آینده 20 درصد افزایش میابد

با راه اندازی ارتقاء Alonzo Purple کاردانو و ارائه پشتیبانی کامل از قرارداد هوشمند، قیمت ADA در 24 ساعت گذشته بیش از 20 درصد افزایش یافته و با قیمت 1.71 دلار آمریکا معامله می‌شود.

چارلز هسینگتون بنیانگذار کاردانو در گفتگو با پرسیکوپ و توییتر گفته که در روز جمعه اعلام می‌کند که کاردانو به طور کامل از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند. با این حال قبل از جلسه آینده کاردانو که ماه آینده برگزار می‌شود، پرتاب انجام می‌شود. وی اعلام کرد م می‌توانیم زمان هاردفورک آلونزو را اعلام کنیم و شما می‌توانید قراردادهای هوشمند را روی کاردانو اجرا کنید.

کاردانو برنامه اجرایی آلونزو خود را در آخر اعلام کرد و مرحله آخر ارتقاء خود به دنیال طرح آبی و سفید را آغاز کرده است. در حالی که آلونزو سفید از گروه بسته ای 500 کابر برای اجرای طرح هوشمند پشتیبانی می‌کند، طرح آلونزو بنفش اولین شبکه عمومی است که امور مالی غیر متمرکز را تسهیل می‌کند.

تا این لحظه اتریوم شبکه غالب برای ضبط توکن های غیرقابل تعویض NFTs بوده است اما این امر می تواند تغییر کند زیرا هاردفورک بنفش آلونزو برنامه های کاربردی بیشتری برای پنجمین سکه بزرگ جهان ارائه می دهد، همچنین انتظار می رود این ارتقا از مبدل ERC20 پشتیبانی کند و به توکن های ETH اجازه می دهد در شبکه اجرا شوند.

 

 

20 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها