کاردانو و بایننس کوین

تحلیل قیمت کاردانو و بایننس کوین

 

بایننس کوین 500 دلار را هدف قرار داده و MACD بر رون صعودی آن تاکید دارد. کاردانو هم پس از تجمیع مداوم به احتمال زیاد از 2.5 دلار بالاتر خواهد رفت. بایننس کوین پس از افزایش 13 درصدی، منجر به بهبود وضعیت سایر آلت کوین ها شد. بقیه بازار هم با تقلید از روند بیت کوین، نسبتا سبز است.

این سکه بومی “Binance Coin ” با افزایش چشمگیر در 24 ساعت گذشته رد پای صعودی خود را در بازار تقویت کرده است. در ماه سپتامبر BNB به 545 دلار افزایش یافت اما مجدداً کاهش یافت و به 300 دلار رسید. پس از شکست قطعی قیمت بالای 400 دلار Binance Coin خریداران بیشتری را جذب کرد. از این رو، روند رو به رشد افزایش عرضه در حدود 500 دلار تقویت شد. همانطور که در RSI مشاهده می‌شود ، در حال حاضر گاوها بسیار تهاجمی عمل می‌کنند.

کاردانو با معاملات جانبی در محدوده وسیع بین 2 تا 2.5 دلار ادامه می دهد. تلاش اخیر برای کاهش فاصله تا 2.5 دلار و احتمال پیشرفت به 3 دلار در میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA)  ناموفق بود و خط روند نزولی ایجاد شد.  ADA تا  2 دلار اصلاح شد اما در حال حاضر حدود 2.1 دلار معامله می شود و SMA  (100روزه)  از نزول فوری آن محافظت کرده است.

MACD و RSI ادغام کاردانو را تأیید می کنند. در حال حاضر فرصت های تجاری کمی برای ADA وجود دارد، اما معامله گران می توانند به دنبال یک شکست باشند که احتمالاً زمانی رخ می دهد که میانگین متحرک 12 روزه از میانگین متحرک 26 روزه عبور کند. با بالا رفتن RSI از خط میانی و به سمت منطقه خرید بیش از حد، حضور گاوها تقویت می شود.

 

coingape

1400/7/21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.