کاردانو جزء سه ارز بزرگ دنیا

کاردانو جزء سه ارز بزرگ دنیا

تحلیلگرمورینگ استار : کاردانو (ADA) می‌تواند جزو سه ارز بزرگ دنیا قرار گیرد.

https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/07/cardano-ada-could-help-form-big-three-of-mainstream-cryptos-morningstar-analyst/

“امی ارنوت” استراژیست که روی ارزهای رمز پایه تمرکز دارد، نشان داد که وی معتقد است کاردانو(ADA) می‌تواند با سرمایه‌گذاری در بازار یکی از بزرگ‌ترین ارزهای پایه شود و به همراه بیت کوین و اتریوم به جریان اصلی تبدیل شود.”ارنوت”در گفتگو با “چارلز هوسینگتون” از این موضوع پشتیبانی کرد و گفت: ابرای کاردانو امیدوار کننده است که در کنار ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم قرار گرفته و به سه ارز بزرگ جهان تبدیل می‌شوند.

“ارنوت”همچنین خاطر نشان کرد که سرمایه گذاران نهادی تمایل بیشتری به استفاده از ارزهای رمز پایه دارند  و به آنها به دید یک سرمایه نگاه میکنند. وی همچنین فاش کرد که مایل است صندوق متنوعی از ارزهای رمز پایه در قالب یک صندوق قابل معامله بورس (ETF) ببیند.

(SEC) گفت هنوز هیچ (ETF) رمز نگاری شده‌ای در ایالات متحده تایید نشده است و این امر باعث می‌شود سرمایه گذاران پایه با دشواری های بسیاری روبه‌رو شوند.نوسانات نیز ممکن است تا حدی ناشی از دشواری تعیین قیمت مناسب ارزهای رمز پایه باشد

ماه گذشته یکی از شرکت های پشت بلاک چین کاردانو به نام Input Output Hong Kong (IOHK)، از راه اندازی برنامه “Alneto Blue 2.0’s testnet”  برای بلاک چین ارز رمزپایه خبر داد” Alonzo Blue” بخشی از یک سری نسخه های به روز شده است که قراردادهای هوشمندی را به شبکه کاردانو می آورد و به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های غیرمتمرکز بر روی آن ایجاد کنند.

alonzo  و در سه مرحله آبی، سفید و بنفش رول خواهد شد که هر کدام 90 روز طول می‌کشد و انتظار می‌رود تا پایان ماه اوت به پایان برسد.

1400/05/06

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها