چین معاملات رمزنگاری را منع کرد.

چین همه موسسات مالی خود را از هرگونه خدمات مالی وابسته به ارزهای رمزنگاری شده منع کرد و به سرمایه گذاران که هدف سوء استفاده دارند هشدار داد.

چین معاملات رمزنگاری را منع کرد.

این آخرین تلاش چین برای کاهش فشار، در بازار رو به رشد دیجیتالی بود. سه نهاد صنعتی که عبارتند از: انجمن ملی اینترنت چین، انجمن بانکی چین، و انجمن پرداخت و تسویه حساب چین، بیانیه ای دادند و اعلام کردند موسساتی مانند بانک ها و کانال های پرداخت آن‌لاین نباید خدمات مرتبط با ارزهای رمز نگاری از جمله ثبت نام، معامله و تسویه حساب ارائه دهند.

آنها بیان کردند که اخیرا قیمت ارزهای رمزنگاری سر به فلک کشید و مجددا سقوط کرد و این باعث ایجاد معاملات خطرناک می‌شود و به طور جدی ایمنی اموال مردم نقض شده و نظم نظام اقتصادی به هم می‌خورد.

چین مبادلات رمزنگاری شده و سکه ها را ممنوع کرده اما اجازه میدهد که مردم ارزهای رمز پایه را نگهداری کنند.

این اولین اقدام پکن در برابر ارزهای دیجیتال نبوده و چین در سال 2017 صرافی های محلی خود را تعطیل کرد و (90 درصد) تجارت جهانی بیت کوین را خفه کرد. در ژوئن 2019 نیز بانک خلق چین با صدور بیانیه ای اعلام کرد تمام مبادلات ارزهای رمز نگاری داخلی و خارجی و سیاست های ارائه دهنده سکه مسدود است و مبادلات ارزهای رمز پایه را نیز مسدود کرد.

در این بیانیه اعلام کردند که ارزهای رمز نگاری شده با ارزش واقعی پشتیبانی نمیشوند و قیمت های آنها به راحتی دستکاری میشود و معاملات آن تحت حمایت دولت چین نیست.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x