چیلیز پلتفرم طرفداران فوتبال

چیلیز پلتفرم طرفداران فوتبال

چیلیز پلتفرم طرفداران فوتبال

آشنایی با چیلیز (Chiliz)؛ پلتفرم طرفداران فوتبال

 

بلاکچین در صنعت ورزش با سرعت در حال رشد است. واضح است که بلاکچین در صنعت مالی، بیمه، موسیقی و هنر برجسته تر شده است. با این حال، صنعت کریپتوها با فرصت های ارائه شده توسط بلاکچین، شروع به جذب طرفداران و تجربیات منحصر به فرد کرده است. با توجه به کمبود درآمد تیم‌های ورزشی طی سال گذشته به دلیل همه گیری بیماری کووید ۱۹، توکن‌های CHZ به طرفداران و تیم‌های ورزشی کمک می‌کنند تا از طریق این بستر، حداقل میزانی از خسارات متحمل شده در ۱۲ ماه گذشته را با آوردن حامیان و طرفداران ورزشی، جبران کنند. در حال حاضر، ارزش بازار توکن‌های طرفداری تقریبا ۱۹۴ میلیون دلار است. با توجه به پذیرش سریع و همکاری‌های درجه یک با غول‌های ورزشی شناخته شده در سطح جهانی، این زمان، زمانی هیجان انگیز برای چیلیز است.

بلاکچین چیلیز (Chiliz) با توکن بومی CHZ، خود را به عنوان یک پلتفرم بین‌المللی پیشرو در حوزه فینتک در زمینه کسب و کارهای “سرگرمی-ورزشی” خاطرنشان می‌کند. در واقع، چیلیز بستر تعامل طرفداران ورزشی بنام Socios را در بلاکچین چیلیز توسعه داده و ساخته است.

توکن بومی CHZ به عنوان ارز بومی شبکه چیلیز است. این پلتفرم برای ایجاد تجربیات بی نظیر برای طرفداران ورزش‌ها و کسب درآمد از تعامل طرفداران با استفاده از فناوری بلاکچین ساخته شده است. چندین تیم مطرح فوتبال، شرکت‌های ورزشی و ورزشکاران درگیر این پروژه هستند. این موارد شامل یوونتوس، آث میلان و مبارزه قهرمانی نهایی (UFC) می‌شود.

1400/6/10

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها