چرا بیت کوین میتواند به 100,000 دلار برسد؟

بیت کوین همچنان میتواند 100,000 دلاری شود، اما چرا؟

 

مایک مک گلون، استراتژیست برجسته، توضیح میدهد که با وجود روند اصلاح فعلی، بیت کوین همچنان این شانس را دارد که تا پایان سال به خط قیمت 100000 دلار برسد. او اذعان داشته که خروج سرمایه از بازار طلا و انتقال اون به بازار بیت کوین و اتریوم در سال جاری را دست کم گرفته است.

برای کارشناس بلومبرگ، این بدان معناست که دو رمزارز پیشرو از طلا پیشی گرفته اند. کل عرضه بیت کوین در حدود 21 میلیون کوین است که تنها سه میلیون آن برای استخراج باقی مانده. در مقابل اما طلا عرضه نامحدودی دارد.

مایک مک گلون معتقد است که فدرال رزرو و دولت ایالات متحده قصد دارند حداکثر تلاش خود را برای حفظ ذخایر نامحدود ارز فیات انجام دهند. به این منظور نیز به ارائه انواع دیگری از محرک های مالی به مشاغل و افراد عادی و .. فکر میکنند. مک گلون در توییتی نوشت: بیت کوین، با عرضه محدود به مبارزه با ارزهای فیات با عرضه نامحدود میپردازد. و احتمالاً بیت کوین پیروز باشد.

وی افزود: بسیاری از سرمایه گذاران یا وجوه خود را از طلا به بیت کوین یا اتریوم منتقل کرده اند و یا همراه طلا، BTC و ETH نیز خریداری میکنند. با توجه به گزارش منتشر شده توسط یوتودی در سال 2021 طلا 7 درصد کاهش داشته. در صورتی که بیت کوین و اتریوم تقریبا 70 و 400 درصد افزایش داشته‌اند.

 

1400/7/1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.