مزایای کاردانو نسبت به اتریوم

“چالز هاسینگتون” مزایای کاردانو نسبت به اتریوم را برای “کاردانو” نوضیح می‌دهد.

در روز شنبه (15 مه)، “چالز هاسینگتون” بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت (IOHK) گفت که حرکت آهسته‌تر، متفکرانه تر و کارآمد تر کاردانو در زمینه توسعه بلاک‌چین بهتر از اتریوم است.

“هاسینگتون” در یوتیوب توضیح داد که چرا برای “کوبان” و دیگران توضیح می‌دهد که مزایای کاردانو چیست، یا چرا این مزایا را به “کوبان” که مالک تیم بستکتبال “دالاس ماوریکس” است و یکی از “کوسه ها” است  از مزایای کاردانو گفته؟

همه چیز از آن‌جایی شروع شد که “کوبان” در توییتر خود نوشت: برای موفقیت در بستر (یک و دو بلاکچین)، فقط بهره وری معاملات و هزینه های پایین کافی نیست و یک شبکه باید پویا باشد و کاربران آن رشد کنند.

پس از آن یک کاربر تویتر به “کوبان”  گفت که باید نگاهی به کاردانو ییندازد. “کوبان” پاسخ داد که هرگز یک برنامه کاربردی در کاردانو ندیده.

پس از آن‌که یکی دیگر از طرفداران کاردانو از “کوبان” درخواست می‌کند که نگاهی به کاردانو بیندازد، پاسخی که کوبان میدهد نشان میدهد که وی معتقد است کاردانو به دلیل کمبود برنامه های کاربردی مفید و عدم پشتیبانی از رمز (ADA)، سود چندانی ندارد.”بیت پی” شرکتی است که به “دالاس ماوریکس کوبان” کمک میکند تا از ارزهایی مانند بیت کوین، لایت کوین، و دوج کوین برای پرداخت خرید هایی مانند تیشرت استفاده کند.

این موضوع باعث شد تا “هاسینگتون”، “کوبان” را به مزرعه خود دعوت کند، “کوبان” دعوت او را رد کرد و از “هاسینگتون” خواست تا به بگوید که چرا باید روزدانه از کاردانو(ADA) استفاده کند؟

این موضوع باعث شد که هاسینگتون فیلمی برای توضیح ویژگی های منحصر به فرد کاردانو(ADA)  تهیه کند.

در این ویدیو “هاسینگتون” به “کوبان” گفت: سال گذشته ما به اولین اثبات سهام پایدار دسترسی یافتیم که هنوز ارزهایی مانند اتریوم نتوانستند آن را کسب کنند و سعی دارد تا با بروز رسانی آن را به دست آورد اما شکست خورد.

از نظر قراردادهای هوشمند ما تصمیم داریم کل قرار داد هوشمند را بازسازی کنیم. اول به این خاطر که ایمن نیست و سرمایه کاربران به دلیل برنامه های نا امن هک میشود و دوم اینکه پایدار نیستند و قابل پیش بینی بودن هزینه های سوخت در برنامه های کاربردی مهم است.

وی همچنین در ادامه توضیح داد که چرا کاردانو توسعه دهندگان را مجبور نمی‌کند تا از یک زبان برنامه نویسی استفاده کنند.

“هاسینگتون” در ادامه گفت که اتریوم کم کم انرژی خود را از دست میدهد زیرا دارای ذهن توسعه دهنده ای نیست که قبلا داشت.

اکثر برنامه نویسان قصد دارند در چند زنجیره حضور داشته باشند یا این‌که تصمیم دارند به دلیل هزینه و کیفیت اتریوم به سایر زنجیره ها تغییر وضعیت دهند. علی‌رغم واقعیت، ما هنورز قرارداد های هوشمند را راه اندازی نکرده ایم بیش از یک میلیون نفر در دنیای سنتی در حال حرکت از طریق سیستم “دیفای” به سیستم ما هستند.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها