پی پال 2021

پی پال 2021

“PayPal” از برنامه‌ی گسترش خدمات رمزنگاری رونمایی می کند.

https://forkast.news/headlines/greater-crpto-functionality-paypal-wallets-way/

“دن شولمن” مدیر عامل “پی پال” در جریان به روز رسانی سرمایه‌گذاران “پی پال” در” Q2″ 2021 گفت که مشتریان “پی پال” به زودی به طیف وسیعی از خدمات رمزنگاری از طریق بستر پرداخت جهانی دسترسی پیدا خواهند کرد.

“شولمن” با توصیف این به روزرسانی به عنوان “کد کامل”، گفت: کیف پول باید طی چند ماه آینده به طور کامل برای مشتریان ایالات متحده در دسترس باشد. ویژگی‌های جدید شامل پس انداز با بازده بالا، دسترسی زودهنگام به سپرده مستقیم و پیام رسانی خواهد بود و “توسط “AI” پیشرفته و سایر قابلیت های یادگیری ماشین، هدایت می شود. پس از آن‌که “Venmo” که از زیر مجموعه های “پی پال” است، خدمات رمزنگاری را روی سیستم عامل خود نصب کرد، این شرکت پرداخت به مبلغ 58 میلیارد دلار آمریکا را گزارش کرد، درطی این سه ماه “پی پال” 400 میلیون کاربر فعال خود را با پرداخت 311 میلیون دلار گزارش کرده است.

“پی پال” اخیرا محدودیت‌های رمزنگاری خود را برای مشتریان تا 100.000 دلار افزایش داده تا انعطاف و انتخاب بیشتری به مشتریان خود بدهد. “خوزه فرناندس دا پونته” معاون رییس “پی پال” بیان می‌کند که سیستم عامل‌های پرداخت “پی پال” راهی طبیعی برای توزیع ارزهای دیجیتال در بانک مرکزی است، همچنین علی‌رغم هزینه های بسیار بالای “پی پال” و شکایت مشتریان از این موضوع، سیستم‌عامل‌های پرداخت خصوصی می‎توانند دولت را تحریک کنند.

1400/05/07

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها