پیگرد قانونی رمزارزها

پیگرد قانونی رمزارزها

پیگرد قانونی رمزارزها

وکلای دولت ایالات متحده افراد و شرکت‌های خاصی را برای پیگرد قانونی رمزارزها هدف قرار می دهند.

گروهی از وکلای بلندپایه دولت ایالات متحده، اولویت های خود را برای اجرا و پیگرد قانونی افراد و شرکت هایی که مرتکب جرایم مربوط به رمزنگاری شده اند، مشخص کرده اند.

مقامات اجرایی وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در مورد جهت گیری آژانس ها در مؤسسه سالانه انجمن وکلای آمریکا ، صحبت کردند.

بر اساس گزارشی توسط Law360، علاوه بر بازیگران شرکت‌ها، قانون‌گذاران نگاه دقیقی به افراد خاصی نیز دارند. نیکلاس مک‌کویید، معاون اصلی دستیار دادستان کل بخش جنایی وزارت دادگستری، اظهار داشت که پیگرد قانونی افراد در پرونده‌های سفید نشان اولویت اصلی است.

او افزود که این وزارتخانه در حال گسترش استفاده از کاوشگرهای مبتنی بر داده در چنین مواردی در رابطه با ارزهای دیجیتال است. وزارت دادگستری در حال تشکیل یک گروه تخصصی در FBI است تا با بخش کلاهبرداری خود برای کمک به تحقیقات و پیگرد قانونی همکاری کند.

Gurbir Grewal  مدیر اجرایی SEC ، در مورد افزایش نظارت آژانس برروی عرضه اولیه سکه های ثبت نشده و جعلی (ICO)، صرافی های رمزنگاری ثبت نشده، و برنامه های وام و جایزه کریپتو اظهار نظر کرد. او افزود: “ما مطمئن خواهیم شد که آن بازیکنان و بازیگران قوانین را رعایت می کنند.”

cointelegraph

1400/8/6

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *