پیوستن نیلز آندرسن رود به بایننس

پیوستن نیلز آندرسن رود به بایننس

پیوستن نیلز آندرسن رود به بایننس

نیلز آندرسن رود برای تقویت بیشتر تیم تحقیق و حسابرسی از Europol به بایننس می پیوندد

 

بایننس با استخدام نیلز اندرسن رود(Nils Andersen-Röed) از یوروپل که یک متخصص در تیم دارک وب بود ، تیم حسابرسی و تحقیقات خود را دوباره رشد و گسترش داد. تمرکز او بر انجام و هدایت تحقیقات داخلی و خارجی با هدف شناسایی اشخاص شروری است که سعی می کنند در پلتفرمهای Binance مرتکب جنایت شوند و از وجوه کاربران محافظت می کند و همچنین به طور پیشگیرانه از سازمان های اجرای قانون برای تحقیقات خود حمایت می کند. انتصاب نیلز تیم قوی متخصصان امنیتی را تقویت می کند که سخت تلاش می کنند تا مطمئن شوند Binance امن ترین اکوسیستم رمزارز موجود است.

نیلز قبل از سمتش در Europol ، رهبر پروژه واحد دارک وب پلیس ملی هلند بود. او همچنین رهبر پروژه عملیات Gravesac/Bayonet بود ، هماهنگ کننده تصاحب و حذف بازارهای دارک وب، Hansa Market و Alphabay. نیلز به همراه همکارانش در سراسر جهان نقش مهمی در این عملیات جهانی داشت. در طول این اقدام حجم عظیمی از اطلاعات مربوط به معاملات غیرقانونی جمع آوری و با سایر سازمان های اجرای قانون به اشتراک گذاشته شد که منجر به دستگیری های بسیاری در سراسر جهان و کمک زیادی به پاکسازی صنعت رمزارز شد.

نیلز اندرسن رود اظهار داشت: افزایش همکاری بین بخش دولتی و خصوصی در مبارزه با جنایت و تبدیل این صنعت به مکانی امن برای همه مفید خواهد بود.

1400/6/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها