پیوستن جک دورسی به بزرگترین سرمایه گذاری بیت کوین در آفریقا

جک دورسی به بزرگترین سرمایه گذاری بیت کوین در آفریقا می‌پیوندد.

 

یورو کارت زرد مبادله بیت کوین آفریقایی، در سرمایه گذاری سری A حدود 15 میلیون دلار جمع آوری کرد که بزرگترین سرمایه گذاری آفریقا تا به اکنون بوده است.

جک دورسی، Coinbase Ventures و Blockchain.com Ventures نیز در این دور شرکت کردند و به تأمین مالی عملیات صرافی در 12 کشور در سراسر قاره آفریقا کمک کردند.

جیمز فیتز جرالد شریک بنیان‌گذار Valar Ventures می‌گوید بسیاری از کشورهای آفریقایی تلفن همراه را بدون خط ثابت استفاده کردند و پرداخت تلفن همراه را بدون کارت اعتباری و بدهی در مقیاس بالا انجام دادند، این موضوع آفریقایی‌ها را قادر می‌سازد تا نسل کامل فناوری خدمات مالی را جهش دهند.

جک دورسی سالیان زیادی است که پشتیبان بیت کوین است، کمک مالی کارت زرد، بزرگترین کمک مبادله رمزنگاری B2C در آفریقا، گامی دیگر است که دورسی برای پیشبرد پذیرش بیت کوین برداشت.

کارت زرد یک محصول متفاوت است که در کشورهای مختلف روش کار متفاوتی دارد. این روش به افرادی که به سیستم های مالی و رمزنگاری امکان دسترسی ندارند، دسترسی می‌دهد. همچنین این سرویس به آفریقایی‎ها اجازه می دهد حواله ارسال کنند، پرداخت کنند و از ارزش ثروت خود در برابر کاهش بی وقفه ارز در بسیاری از کشورهای آفریقایی، محافظت کنند

bitcoinmagazine

1400/7/7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.