پیش بینی دوج کوین، اتریوم و لایت کوین

پیش بینی دوج کوین، اتریوم و لایت کوین

پیش بینی دوج کوین، اتریوم و لایت کوین

پیش‌بینی دوج‌کوین ۳ دلاری و اتریوم ۱۸ هزار دلاری / لایت‌کوین تا کجا رشد می‌کند؟

 

موسسه فایندر تنایج نظرسنجی از ۴۲ کارشناس بازارهای مالی در رابطه با پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم، دوج‌کوین و لایت‌کوین را منتشر کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وبسات فایندر در رابطه با روند ارز دیجیتال لایت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ از ۴۲ متخصص فناوری مالی نظرسنجی کرده و اکثر متخصصان عقیده دارند لایت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ تا محدوده ۲۵۰ دلار رشد می‌کند.

در  چند وقت اخیر موسسه فایندر پیش‌بینی‌های زیادی در رابطه با روند قیمتی ارزهایی مانند بیت‌کوین، اتریوم و دوج‌کوین منتشر کرده است. در نظرسنجی این شرکت پیش‌بینی شده دوج‌کوین تا سال ۲۰۲۵ به قیمت ۱/۲۱ دلار و تا سال ۲۰۳۰ به قیمت ۳/۶۰ دلار می‌رسد. کارشناسان شرکت کرده در نظرسنجی فایندر عقیده دارند اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۱ به قیمت ۴/۵ هزار دلار و تا سال ۲۰۲۵ به ۱۷ هزار دلار می‌رسد.

۴۲ کارشناس فایندر عقیده دارند لایت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به قیمت ۲۶۶ دلار می‌رسد .

از زمانی که پروژه‌هایی مانند کاردانو، بایننس‌کوین و ریپل ظهور کردند لایت‌کوین جایگاه خود را در ۱۰ ازر برتر مارکت‌کپ از دست داده و ارزش بازاری معادل ۱۲/۵۳ میلیارد دلار دارد. تقریبا ۷۵ درصد از کارشناسان عقیده دارند بازگشت لایت‌کوین به ۱۰ ارز برتر بازار رمزارزها بعید است.

یک کارشناس پیش‌بینی می‌کند احتمالا لایت‌کوین در سال ۲۰۲۲ به ۹۰۰ دلار برسد و تا سال ۲۰۲۵ قیمتی معادل ۶ هزار دلار داشته باشد.

تجارت‌نیوز

1400/5/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها