پیشی گرفتن بیت کوین از فرانک سوئیس

پیشی گرفتن بیت کوین از فرانک سوئیس

پیشی گرفتن بیت کوین از فرانک سوئیس

چرا پیشی گرفتن از فرانک سوئیس برای بیت کوین قابل توجه است.

 

پس از عبور ارزش بازار از مرز 3 تریلیون دلار، بار دیگر همه توجه ها بر روی بیت کوین است. بیت کوین اخیراً به رکورد جدید 68521 دلار رسیده است.

با مقایسه ارزش بازار ارزهای مختلف، بیتکوین رتبه 13 ام را دریافت کرده و فراتر از فرانک سوئیس قرار دارد؛ این در حالیست که فرانک به عنوان یکی از امن‌ترین ارزهای جهان شناخته می‌شود.پیتر مک کورمک میزبان What Bitcoin Didپس از مشاهده اینکه بیت کوین نزدیک بود از فرانک سوئیس عبور کند، خاطرنشان کرد که فرانک یکی از امن ترین ارزهای جهان در نظر گرفته می شود.

در حال حاضر کراس اور انجام شده، همچنین همانطور که انتظار می‌رفت، بازار در حالت طمع شدید قرار داشت. شاخص ترس و طمع بیت کوین ارزش 84 را ثبت کرد.نکته حائز اهمیت این است که ارزش بازار فرانک سوئیس توسط سیاست‌های دولت کنترل می‌شود، در حالی که ارزش بازار بیتکوین به دلیل تعداد محدود 21 میلیون است. به عبارت دیگر، معنای امنیت برای هر ارز متفاوت است.

در این باره، تحلیلگر بازار Peter McCormack گفت : «سرمایه‌گذاران باید توجه داشته باشند قیمت بیتکوین هیچ ارتباطی به پذیرش آن ندارد، بلکه نشان‌دهنده قدرت اقتصادی شبکه آن است. علیرغم اینکه ارزش بیتکوین برای بیش از ده سال بیشتر از یک دلار  بوده، مردم همچنان از دلار برای مبادلات خود استفاده می‌کنند».

 

ambcrypto

1400/8/19

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها