پیشی گرفتن بیت کوین از فرانک سوئیس

پیشی گرفتن بیت کوین از فرانک سوئیس

پیشی گرفتن بیت کوین از فرانک سوئیس

چرا پیشی گرفتن از فرانک سوئیس برای بیت کوین قابل توجه است.

 

پس از عبور ارزش بازار از مرز 3 تریلیون دلار، بار دیگر همه توجه ها بر روی بیت کوین است. بیت کوین اخیراً به رکورد جدید 68521 دلار رسیده است.

با مقایسه ارزش بازار ارزهای مختلف، بیتکوین رتبه 13 ام را دریافت کرده و فراتر از فرانک سوئیس قرار دارد؛ این در حالیست که فرانک به عنوان یکی از امن‌ترین ارزهای جهان شناخته می‌شود.پیتر مک کورمک میزبان What Bitcoin Didپس از مشاهده اینکه بیت کوین نزدیک بود از فرانک سوئیس عبور کند، خاطرنشان کرد که فرانک یکی از امن ترین ارزهای جهان در نظر گرفته می شود.

در حال حاضر کراس اور انجام شده، همچنین همانطور که انتظار می‌رفت، بازار در حالت طمع شدید قرار داشت. شاخص ترس و طمع بیت کوین ارزش 84 را ثبت کرد.نکته حائز اهمیت این است که ارزش بازار فرانک سوئیس توسط سیاست‌های دولت کنترل می‌شود، در حالی که ارزش بازار بیتکوین به دلیل تعداد محدود 21 میلیون است. به عبارت دیگر، معنای امنیت برای هر ارز متفاوت است.

در این باره، تحلیلگر بازار Peter McCormack گفت : «سرمایه‌گذاران باید توجه داشته باشند قیمت بیتکوین هیچ ارتباطی به پذیرش آن ندارد، بلکه نشان‌دهنده قدرت اقتصادی شبکه آن است. علیرغم اینکه ارزش بیتکوین برای بیش از ده سال بیشتر از یک دلار  بوده، مردم همچنان از دلار برای مبادلات خود استفاده می‌کنند».

 

ambcrypto

1400/8/19

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x