پیشی سولانا از اتریوم

پیشی سولانا از اتریوم

پیشی سولانا از اتریوم

یک اقتصاد دان بیان می‌کند که سولانا از اتریوم پیشی خواهد گرفت.

یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال، کاهش احتمالی اتریوم را پیش بینی کرده است. از نظر او بیت کوین و سولانا به دلیل ویژگی های درخشان و رویکرد ساده خود برنده خواهند شد.اتریوم به دلیل افزایش هزینه‌های گاز دچار مشکلاتی شده است، اما همچنان توانسته است در چند ماه گذشته دستاوردهای چشمگیری داشته باشد.

Alex Kruger معتقد است که به دلیل اینکه اتریوم (ETH) قصد دارد کار‌های زیادی را به صورت همزمان انجام دهد در نهایت رقابت را به بیتکوین (BTC) و سولانا (SOL)  واگذار خواهد کرد.

استفاده گسترده اتریوم، از DeFi، DApps، و NFT ها باعث شده است که بیش از 19 درصد از بازار ارزهای دیجیتال را اشغال کند. اتریوم به عنوان اولین محرک، روش آزمون و خطا را اتخاذ کرده است و بیش از 13 هارد فورک شبکه در کمتر از 7 سال داشته است. همچنین، مشکل افزایش هزینه‌های گاز وجود دارد که موجودیت شبکه را تهدید می‌کند.

او اشاره کرده است که شبکه اتریوم به دلیل پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از تراکنش‌ها هم‌اکنون ترافیک زیادی دارد و به همین دلیل سرعت کمتری همراه با قیمت تراکنش بیشتری نسبت به شبکه سولانا دارد.

معامله‌گران عزیز،  این گونه اخبار صرفا اظهارنظر شخصی افراد شناخته شده در حوزه رمزارزها است و نمی‌تواند مبنای انجام معاملات قرار بگیرد.

zycrypto

1400/8/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *