پیشنهاد کار به هکر Poly Network

پیشنهاد کار به هکر Poly Network

پیشنهاد کار به هکر Poly Network

هکر Poly Network به تازگی از Poly Network پیشنهاد کار دریافت کرد.

 

پس از سوء استفاده از Poly Network که در آن مهاجم بیش از 600 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده به سرقت برد، شبکه همچنان به کاهش آسیب و رفع آسیب پذیری های خود ادامه می دهد و با هکر در حال مذاکره است. پروتکل پل زنجیره ای متقابل که امکان تعامل انعطاف پذیر بین چندین زنجیره را فراهم می کند از فرد ناشناس هکر که مسئول بزرگترین سرقت مالی غیرمتمرکز DeFi است دعوت کرد تا موقعیت مشاور اصلی تیم را قبول کند.

این شبکه مدعی است که قصد ندارد هکر را در یک مقام مشاور امنیت اصلی قرار دارد و مسئولیت قانونی آن را به عهده بگیرد. بلکه از او صمیمانه دعوت می‌کند تا مشاور امنیت باشد و به او وعده‌ی 500 هزار دلار را داده است.

Poly Network می‌گوید: ما تلاش های مستمری برای ایجاد تفاهم با آقای کلاه سفید انجام داده ایم و واقعاً امیدواریم آقای کلاه سفید در اسرع وقت کلیدهای خصوصی را منتقل کند تا بتوانیم کنترل دارایی کامل را در اولین فرصت به کاربران برگردانیم.

Poly Network  از مهاجم خواسته است که کلید خصوصی را ارائه دهد و مبلغ 500،000 دلار پاداش به وی پیشنهاد داده است، در حالی که از فرد به عنوان آقای کلاه سفید نام میبرند، که قرار است منعکس کننده انگیزه های اخلاقی او باشد.

مهاجم نیز پاسخ داد: برای من جایزه ای در نظر بگیرید که مناسب هکر Poly Network باشد.پایان

 

1400/5/28

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها