پیشنهاد مالیات جدید وزیر خزانه داری ایالات متحده

پیشنهاد مالیات جدید وزیر خزانه داری ایالات متحده

پیشنهاد مالیات جدید وزیر خزانه داری ایالات متحده

وزیر خزانه داری ایالات متحده می خواهد از سود رمزنگاری نشده، مالیات بگیرد.

 

“جانت یلن ” وزیر خزانه داری ایالات متحده، از پیشنهاد مالیات جدیدی خبر داد که می تواند به سود سرمایه تحقق نیافته ضربه وارد کند. وزیر امور خارجه در 24 اکتبر در “وضعیت اتحادیه” CNN اظهار داشت که آنها در حال بررسی مالیات های جدیدی هستند که به ثروتمندان ضربه خواهد زد.

با این حال بخشی از پیشنهادات شامل مالیاتی بود که می تواند برای سود سرمایه محقق نشده اعمال شود. این بدان معناست که دارندگان ارزهای رمزنگاری شده یا سهام قبل از اینکه دارایی های خود را بفروشند، شامل افزایش مالیات می شوند. این همچنین می‌تواند به این معنی باشد که افزایش قیمت ملک حتی قبل از فروش ملک نیز مشمول مالیات شود.

او افزود که افراد ثروتمند اغلب از مالیات فرار می کنند و این قانون برای هدف قرار دادن دارایی های آن‌ها است. مشخص نیست که مالیات جدید پیشنهادی شامل همه دارندگان دارایی های نقد می شود یا فقط کسانی که بیش از حد تعیین شده ثروتمند هستند.

این حرکت در جامعه رمزنگاری خیلی خوب پیش نرفت زیرا سودها اغلب تا زمانی که دارایی ها تسویه نشده و فیات پس گرفته نشود محقق نمی شود. مالیات جدید می تواند به شدت بر کسانی که فقط چند BTC دارند ، تأثیر بگذارد.

 

beincrypto

1400/8/3

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها