پلن معاملاتی پیشنهادی در بازار بیت کوین

پلن معاملاتی پیشنهادی در بازار بیت کوین

پلن معاملاتی پیشنهادی در بازار بیت کوین

اگر از دسته افرادی هستید که بر روی قیمت های ۲۸۰.۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰ دلار خرید بیت کوین را انجام داده اند توصیه من به شما همانی است که در این چند روز تکرار کرده ام از نظر من اکنون شما باید چیزی در حدود ۶۰٪ از آنچه را که در آن قیمت خریداری کرده اید فروخته باشید تا از سود خود محافظت کرده باشید بعنوان مثال اگر در حدود ۱۰.۰۰۰ دلار بیت کوین در قیمت های ۲۸۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰ خریداری کرده اید بهتر است که چیزی در حدودد۶۰۰۰ دلار از آن را تاکنون فروخته باشید.

هر چند احتمال افزایش قیمت هنوز هم بسیار زیاد است اما در هر صورت در حوالی ۴۵۰۰۰ دلار بیت کوین با مقاومت سر سختانه ای روبرو شده است و بهتر است که شما بخشی از سود خود را از بازار خارج کنید

ورود در نقاط کنونی قیمت به بازار بسیار پر ریسک است و چیزی نیست که من بعنوان یک معامله گر محتاط بخواهم آن را به کسی توصیه میکنم من ترجیح میدم از یک سود که حاصل یک ورود پر ریسک به بازار است صرفنظر کنم تا آنکه حساب معاملاتی خودم را در معرض یک کاهش شدید ارزش  قرار دهم .

اگر شما  اهل ریسک های خارج از عرف تجاری هستید بسیار خوب بفرمایید و هر آنچه را که دوست دارید انجام دهید اما اگر به شیوه و روش من در معامله گری علاقمند هستید اجازه دهید یک تحلیل مولتی تایم فریم با یکدیگر داشته باشیم و در انتها یک ایده معاملاتی را بایکدیگر بررسی کنیم.

پلن معاملاتی پیشنهادی در بازار بیت کوین

پلن معاملاتی پیشنهادی در بازار بیت کوین

 

همانطور که می بینید در تایم فریم هفتگی شاهد کندل هایی صعودی هستیم ، هرچند که از فشار صعود در

آخرین کندل کاسته شده است . پس اکنون در همان بازار گاوی قرار داریم که از مدت ها قبل در خصوص آن با شما صحبت کرده بودم .حال که در یک بازار گاوی هستیم بهتر است فرصت های کسب سود را نیز شناسایی کنیم.

در تایم روزانه همانطور که ملاحظه می‌کنید در حال حاضر

پلن معاملاتی پیشنهادی در بازار بیت کوین

در یک منطقه عرضه قرار داریم که درست در زیر یک فلگ قدرتمند است و به نام supply A نام گذاری شده است و به همین دلیل است که ورود به بازار در این نقطه از نظر من بسیار پر ریسک است.

 

پلن معاملاتی پیشنهادی در بازار بیت کوین

پلن معاملاتی پیشنهادی در بازار بیت کوین

 

مناطق مناسب برای ورود نیز با نام های demand B , demand C و demand D مشخص شده اند.

اما هر چه انتظار ورود به بازار در قیمت های پایین تر را بکشیم احتمال از دست رفتن فرصت معاملاتی نیز بیشتر خواهد بود.

حال اجازه دهید به تایم فریم چهار ساعته بیاییم که در این پلن معاملاتی تایم فریم اصلی معاملاتی ما است برویم مناطق ورود با خطوط و اعداد قرمز رنگ در چارت مشخص شده اند .

پیشنهاد من ورود به بازار در هر کدام از این مناطق با ۲۵ درصد سرمایه معاملاتی است ۲۵ درصد باقیمانده از سرمایه معاملاتی خود را نیز بهتر است خارج از بازار نگه دارید.

آنچه در اینجا ذکر شد بر مبنای تحلیل و استراتژی شخصی من میباشد لطفا فقط بنا به نظر  و صلاحدید خود اقدام به انجام معامله کنید.

کامران انصاری

تحلیلگر، معامله گر و مدرس بازار های مالی

1400/05/21

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها