پلتفرم Celsius بعد از کوین بیس

پلتفرم Celsius بعد از کوین بیس

پلتفرم Celsius بعد از کوین بیس

مقامات نظارتی بعد از کوین بیس پلتفرم Celsius را هدف قرار داده اند

 

اخبار منتشر شده توسط پورتال وب دولت نیوجرسی نشان میدهد که پلتفرم وام دهی دیجیتال Celsius از سوی دفتر اوراق بهادار نیوجرسی و دو ایالت دیگر دستوری برای توقف کار خود دریافت کرده است.

به نظر می رسد اقدامات سرکوبانه مقامات نظارتی ایالات متحده علیه صنعت رمزنگاری پایان ناپذیر باشد. بر اساس یک پرونده در 16 سپتامبر، دفتر اوراق بهادار آلاباما یک اعلامیه علنی به Celsius، پلتفرم وام دهی رمزنگاری معروف، ارسال کرد. این آژانس از آنها خواست تا توضیح دهند که چرا محصولات آنها قوانین امنیتی ایالات متحده را نقض می کند. طبق گزارش کوین گیپ دو ایالت تگزاس و نیوجرسی نیز اقداماتی را بر علیه Celsius صورت داده اند.

دفتر آلاباما از این بستر وام دهی رمزنگاری خواسته تا جوابگو باشد که چرا محصولات آنها تحت قانون اوراق بهادار دولت ثبت نشده است.

بحث درباره قوانین اوراق بهادار در ایالات متحده بخاطر ادامه داشتن پرونده قضایی XRP و هشدارهای اخیر مقرراتی به دو پلتفرم دیگر وام دهی رمزنگاری به اوج خود رسیده است. بسیاری از قانونگذاران آمریکایی خود مدعی شده اند که قوانین مربوط به اوراق بهادار موجود به اندازه کافی برای اداره بازارهای رمزنگاری شده شفاف نیستند. آنها خواستار قوانین واضح تری از SEC هستند.

کوین بیس و بسیاری دیگر از طرفداران صنعت رمزنگاری معتقدند کمیسیون بورس تنها به فکر حفاظت از بانک ها است و پلتفرم های وام دهی رمزنگاری را تهدیدی برای تجارت آنها میبیند.

1400/6/28

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها