پلتفرم اودیوس

آشنایی با اودیوس (Audius)؛ ارز دیجیتالی که در یک ماه ۲۳۰٪ رشد کرد

 

 

اودیوس (Audius)، یک پروتکل غیرمتمرکز برای پخش و به‌اشتراک‌گذاری موسیقی است. در این پلتفرم تراکنش‌ها مستقیماً بین شنوندگان و تولیدکنندگان موسیقی انجام می‌گیرد. از جمله مزایای اودیوس می‌توان به آزادی در پخش، کسب درآمد از محصولات و به‌اشتراک‌گذاری انواع محتوای صوتی اشاره کرد.

به گزارش آلت کوین باز، در این پلتفرم هر کسی می‌تواند یک جامعه کاربری برای خود ایجاد و به کسب درآمد مشغول شود. در اودیوس خبری از چالش‌هایی که کاربران در استفاده از ارائه‌دهندگان خدمات مشابه با آنها مواجه می‌شوند، نیست؛ کاربران به‌راحتی می‌توانند محتوای تولیدشده خود را به اشتراک بگذارند.

قیمت اودیوس پیش‌تر بین ۰.۵۹ تا ۱.۴۵ دلار در حال تثبیت قیمت خود بود. این ارز دیجیتال با شکستن مقاومت ۱.۴۵ دلاری موفق شد جهش گسترده‌ای را آغاز کند. در حال حاضر هر واحد اودیوس در محدوده ۳.۰۱ دلار معامله می‌شود.

کارشناسان و تحلیل‌گران از ۲.۷۳ دلار به‌عنوان یکی از حمایت‌های اصلی این ارز دیجیتال یاد می‌کنند. به‌گفته آنها، در صورتی که قیمت اودیوس بالاتر از این محدوده باقی بماند احتمال رشد تا ۳.۳۲ و حتی ۴.۰۵ دلار وجود دارد.

هدف بعدی قیمت این ارز دیجیتال، ۶.۲ دلار است. عبور از این محدوده قیمت می‌تواند به رسیدن تا ۹.۶۶ دلار منجر شود. نباید فراموش کرد که شکسته‌شدن حمایت ۲.۷۳ دلاری باعث سقوط بیشتر می‌شود و ممکن است شاهد رسیدن اودیوس به ۲.۱۷ دلار باشیم. ۱.۹۲ و ۱.۴۵ دلار حمایت‌های بعدی این ارز دیجیتال هستند.

 

گزارش

قیمت اودیوس

1400/6/2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.