پلتفرم انزایم (Enzyme)  و توکن MLN

پلتفرم انزایم (Enzyme)  و توکن MLN

پلتفرم انزایم (Enzyme)  و توکن MLN

دربارۀ پلتفرم انزایم (Enzyme)  و توکن MLN

 

یکی از پلتفرم‌های دیفای که این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده، انزایم فایننس (Enzyme Finance) است. رشد ۹۲٪ قیمت انزایم (MLN) در یک روز باعث جلب توجه بسیاری از افراد جامعه کریپتو شد. تمرکز این پروژه، روی مدیریت داده‌های درون زنجیره‌ای است.

انزایم فایننس (Enzyme Finance) نوعی پلتفرم هوشمند مبتنی بر شبکه اتریوم است که به صورت غیرمتمرکز فعالیت می‌کند. هدف اصلی این پلتفرم؛ مدیریت سرمایه به شیوه‌ای هوشمند و غیر حضانتی (Non-custodial) است. توکن این پروژه به دلیل لیست شدن در صرافی‌های بزرگی همچون بایننس و سوشی سواپ و همکاری با پلتفرم‌هایی مانند yearn.finance و افزایش ارزش کل قفل شده (TVL) پروژه تا ۱۱۰ میلیون دلار، سروصدای زیادی به‌پا کرده است. پروتکل انزایم که تا ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ (آذر ۱۳۹۹) با نام ملون (Melon) فعالیت می‌کرد، پس از گذراندن دوران زمستان کسب‌وکار خود در ژانویه سال ۲۰۲۱ (دی ماه ۱۳۹۹) با طراحی جدید، نقشه‌ی راهی هیجان‌انگیز و امکاناتی فوق‌العاده به بازار برگشت.

انزایم به کاربران (اعم از افراد و سازمان‌ها) این امکان را می‌دهد که استراتژی‌های معاملاتی، سرمایه‌گذاری و کسب سود خود را با به‌کارگیری جدیدترین نوآوری‌های صنعت دیفای (DeFi) پیاده‌سازی کنند.

همانطور که می‌دانید همه پروژه‌های دیفای باید توکن خودشان را داشته باشند. توکن پلتفرم انزایم فایننس هم با سمبل MLN شناخته می‌شود. قیمت ارز انزایم در زمان نوشتن این مقاله ۷۱.۷۶ دلار است. طبق گزارش میهن بلاکچین ارزش کل بازار این رمزارز ۱۰۱۹۸۱۸۴۰ دلار بوده است.

1400/6/11

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *