پروژه ShoeFy

ShoeFy تغییر شکل NFT با کفش های کتانی دیجیتال

 

ShoeFy  یک پروژه NFT با یک پلتفرم خلاق که ترکیبی از نشانه های غیرقابل انعطاف (NFT)  و نشانه های قابل شستشو (FT) با ابزارهای پیشرفته DeFi برای به حداکثر رساندن بازده است و یک همکاری استراتژیک با Coins Capital اعلام کرده است.

ShoeFy می تواند پتانسیل NFT ها را با استفاده از استخراج و سرمایه گذاری برای ایجاد درآمد منفعل تقویت کند. ShoeFy دارای دو توکن است: SHOE (ERC-20) ، بومی Fungible Token و sNFTs (ERC-721) که بصورت تصادفی روی زنجیره تولید می‎شوند.

هر NFT یک جفت کفش دیجیتالی منحصر به فرد است که به صورت الگوریتمی برنامه ریزی شده است. Shoebeasts  (جمع آوری کفش) می تواند کفش های کتانی دیجیتالی جدید خود را در Snapchat و سایر برنامه ها پخش کند.

ShoeFy قفسه های مخصوص کفش را برای ضربات دیجیتالی ارائه می دهد و هنگامی که کاربران (Shoebeasts)  آن‌ها را روی پلت فرم قرار می دهند، درآمد غیرفعال در قالب توکن های SHOE کسب کنند.

این پروژه توسط تیمی از سرمایه گذاران خطرپذیر بلاک چین، توسعه دهندگان خلاق NFT و متخصصان بازاریابی درجه یک از اروپا، کانادا، کره جنوبی و تایلند هدایت می شود.

چشم انداز بلند مدت ShoeFy برای نوآوری و تکامل در طول زمان، با استفاده از اکوسیستم های مختلف بازی، کلکسیون ها و ایجاد حضور در metaverse، با ضربات دیجیتالی منحصر به فرد آغاز می شود. این موارد از طریق مشارکت با مارک های معتبر مد منجر به گسترش سایر اجناس دیگر می شود.

 

cryptobriefing

1400/7/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.